Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO 8-nechodí

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: IGO 8-nechodí

Příspěvekod vovi v 27 črc 2008 21:17

Rozlišení musí být jednak v SYS.TXT a druhak ho musí umět skin (DATA.ZIP v adresáři IGO8 nebo nějaký jiný "skin".ZIP v Content\Skin). Pokud skin neobsahuje adresář pro požadované rozlišení, je každá snaha marná. A přepisovat skin pro jiné rozlišení je dost únavná práce :(
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: IGO 8-nechodí

Příspěvekod efko v 28 črc 2008 08:48

V DATA.ZIP mám šest rozlišení,fungují všechny.To 320/240 je nejmenší.jiné skiny nemám a v SYS.TXT mám nastaveno taky vše správně.Ale jak píšu,rozběhlo se mi to úplně korektně i bez souboru SYS.TXT,což mi hlava nebere.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO 8-nechodí

Příspěvekod vovi v 28 črc 2008 09:32

Pokud už to běhalo před tím výmazem SYS.TXT, tak to má vytvořený ještě svůj .INI soubor. Tomu je SYS.TXT nadřazen, ale pokud tam není a v .INI už ty potřebné parametry jsou, tak to běží i bez toho SYS.TXT
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: IGO 8-nechodí

Příspěvekod mira.fordik v 28 črc 2008 11:04

ähojte všichni tak jak koukám,tak efko má skoro to samý jako já,dneska naskenuju můj manuál,podle mého názoru budou střeva v navigaci stejné.jinak díky svodovi a dalším lidem se mi to nakonec podařilo rozběhnout a maká jak má,ještě jednou díky všem za váš čas a rady,které jste mi věnovali.jinak moje rádio je zde YFT-080652 - 7"Single Din Built-in GPS DVD Player na stránce http://www.yfteshop.com/e/default_home.asp nebýt tohoto skvělého fora,nikdy bych na to sám nepřišel a navíc mě naučili pracovat se sys.txt a ostatníma položkama v iGO8
mira.fordik
 
Příspěvky: 10
Registrován: 24 črc 2008 07:58
Bydliště: Karlovy Vary

Re: IGO 8-nechodí

Příspěvekod efko v 28 črc 2008 21:06

Kde ten soubor .INI najdu?Dá se popřípadě přepsat?Já jsem smazal celý soubor SAVE,vzhodil sys.txt a rozeběhlo se to stejně a furt v blbým rozlišení.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO 8-nechodí

Příspěvekod tomasii v 28 črc 2008 21:52

Soubor system.ini je ve složce iGO8/save. Od výrobce není zapsaný, při první inicializaci se vetvoří
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: IGO 8-nechodí

Příspěvekod efko v 29 črc 2008 08:16

To je právě to divný,protože jsem celou složku SAVE vymazal,odstranil jsem složku sys.txt a navigace se normálně rozeběhla.A pořád ve stejným rozlišení,mám to trošku roztažený do šířky.Zkouším do sys.txt zapsat rozlišení 320/240,což není ani poměr 16:9 a přesto to mám roztažený.Když zkusím zapsat 480/272,tak vidím jenom levou půlku obrazovky,je to hodně roztažený do prava.Mám display 4.3" 16:9.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO 8-nechodí

Příspěvekod deusexx v 29 črc 2008 21:17

A co skin,kterej používáš a branding.zip?Tam je toho taky hodně v nastavení.Tam bych se taky podíval.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: IGO 8-nechodí

Příspěvekod efko v 30 črc 2008 21:25

Skiny žádný nemám,branding.zip jsem prohledal,byla tam spousta souborů.INI pro všechny možný přístroje.Tak jsem všechno s koncovkou .INI smazal,na kartě jsem smazal celou složku SAVE,v DATA.ZIP ve složce UI_IGO8 jsem smazal všechny soubory s jiným rozlišením,nechal jsem tam jenom 320x240.Restartoval jsem navigaci a stejně to naběhlo zase široký.Já k tomu dostal už od výrobce přibalenou SD kartu s IGO 2006 a ta je taky široká.Přitom na můj display by tohle rozlišení mělo být úzký.Mám 16:9.To co má být kulatý je elipsa a kraje jsou kousek schovaný.Jinak nevím na co bych se měl ve složce branding specielně podívat,zase až tak tomu moc nerozumím.Začínám mít pocit,že je špatný to rádio.Chtěl bych si taky změnit startovací obrázek.Jak to mám udělat?
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO 8-nechodí

Příspěvekod SvoDa v 31 črc 2008 05:41

Startovací obrázek má název loading.bmp nebo loading.jpg a je buď v branding.zip nebo data.zip a ten tvůj nový loading musí mít stejné rozlišení, jako ten původní (320x240 px).
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron