Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Naviextras Toolbox

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 16 črc 2009 16:45

Program NaviExtras ToolBox stáhneš po kliknutí na tento odkaz: https://www.naviextras.com/shop/portal/toolbox
Dál to funguje tam, že vždycky když vyjde nová verze ToolBoxu, tak Ti to samo nabídne její stažení a přeinstalování - samozřejmě za předpokladu, že v nastavení programu ToolBox (Settings) máš zaškrtnutou volbu "Automatically search for Toolbox updates" (viz. obrázek č. 1)
toolBox1.JPG


Pokud si budeš chtít stáhnout nějaký nový obsah (content), tak klikneš na tlačítko "Get Maps and More" a zobrazí se Ti seznam různých věcí, které si můžeš zakoupit - například nové mapy, nebo balíčky s 3D budovami, nebo databáze POI, nebo databáze policejních radarů (pro různé státy). U každého jednotlivého balíčku vidíš cenu (v měně EURO), datovou velikost a když klikneš na tlačítko "info" tak uvidíš i detailnější informace o daném produktu.
Nákup probíhá tak, že u zvoleného produktu klikneš na tlačítko "Buy now" čímž si produkt vložíš do nákupního košíku ... až budeš mít v košíku vše co potřebuješ, tak celý nákup zaplatíš online svojí platební kartou a následně se nakoupená data začnou stahovat ze serveru výrobce do Tvého počítače a po stažení tato data program ToolBox nainstaluje do Tvé navigace (respektive na SD kartu).
Občas se stane, že výrobce nabídne některé položky zdarma - třeba v současné chvíli si zdarma můžeš stáhnout a nainstalovat nové mapy Běloruska, Albanie a Makedonie :D
Položky které jsou zdarma poznáš podle toho, že je u nich oranžový nápis "free" (viz. obrázek č. 2)
toolBox2.JPG


Pokud si budeš chtít stahovat databáze radarů zdarma, tak návod najdeš zde na fóru - po kliknutí na tento odkaz: http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=7&t=5

No a pokud si budeš chtít zdarma stahovat databáze bodů zájmu (POI), tak návod najdeš po kliknutí na tento odkaz: http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=8&t=8

:!: Důrazně upozorňuji, že před započetím jakýchkoliv úprav, aktualizací, stahování obsahu, apod. - si vždy proveď zálohu své originální SD karty :!:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Oldbek v 18 črc 2009 07:52

Tak jsem si program naviextras toolbox stáhl . Je to verze jak jsem psal, vše mám nastaveno dle Tvého popisu a nic se neaktualizuje na novější verzi . Program mě nekomunikuje s navigací Navon 560 . Tak už teda nevím , kde je chyba .
Oldbek
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2009 10:00

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 18 črc 2009 08:26

Zkusil jsi to i na jiném počítači?
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Oldbek v 18 črc 2009 08:47

Zatím ještě ne . Můžu to zkusit na notebooku . Už fakt teda nevím.
Oldbek
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2009 10:00

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 20 črc 2009 11:27

No, tak až to vyzkoušíš na jiném počítači, tak se ozvi.
Pokud to stále nepůjde, tak mi tu SD kartu můžeš poslat a já to vyzkouším a pokusím se s tím něco udělat...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Navon v 21 črc 2009 06:02

Oldbek píše:Tak jsem si program naviextras toolbox stáhl . Je to verze jak jsem psal, vše mám nastaveno dle Tvého popisu a nic se neaktualizuje na novější verzi . Program mě nekomunikuje s navigací Navon 560 . Tak už teda nevím , kde je chyba .


Ahoj, vyzkoušej ještě jednu věc. Než spustíš program Naviextras Toolbox, zaloguj se na https://www.naviextras.com/shop/portal/devicessupport, pak program teprve spusť, mně to tak jede. Pokud se nenaloguji na jejich stránce, Naviextras Toolbox je mrtvý přestože mám vše korektně nastaveno. Dej pak vědět jestli to pomohlo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Navon
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15 čer 2009 18:07
Bydliště: Vysočina

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Oldbek v 21 črc 2009 11:29

Můžete mi někdo poslat na e-mailovou adresu hobak@tiscali.cz tu novou verzi Naviextras Toolbox označení .......22d.1.13c . Díky . Jinak jsem to zkoušel i u synovce na jejich PC a nejde mi to . Tak už opravdu nevím .
Oldbek
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2009 10:00

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Jarouš v 21 črc 2009 15:27

Tady se ti někteří lidí prostě to kouzelní slovíčko nenaučí a nenaučí a pak se diví,že se na něj každej vykašle.Já tohle to prostě nechápu.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Oldbek v 22 črc 2009 07:35

Velmi se omlouvám . Chci poprosit zda by mi někdo neposlal uvedenou verzi programu Naviextras Toolbox ......22d.1.13c . Děkuji e-mail hobak@tiscali.cz . Když program stahuji z ofic. webu, vždy se mi stáhne verze ........ 16d.1.8c . Ještě jednou děkuji za pomoc .
Oldbek
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2009 10:00

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Jarouš v 22 črc 2009 09:00

Tak to má být :!: :lol: :lol: Nakonec se to naučíte :!: :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron