Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Naviextras Toolbox

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 09 črc 2009 09:41

:idea: Program NAVIEXTRAS ToolBox již komunikuje s modely NAVON N470 / N560 / N650 ve verzi s programem iGO8 :idea:
(donedávna komunikoval pouze s navigacemi NAVON ve verzi s programem iGO AMIGO).

Takže od této chvíle můžete vesele zálohovat data, přenášet data a nakupovat legálně nové mapy :D
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Oldbek v 12 črc 2009 11:32

Mám prosbičku . Koupil jsem si navigaci Navon 560 s IGO8 a nějak mi nejde se spojit s programem Naviextras Toolbox . Četl jsem v příspěvcích, že snad ještě tento program tuto navigaci nerozpozná . Nyní však uvádíte, že již ano . Potřeboval bych poradit jak postupovat, aby navigace s tímto programem komunikovala . Děkuji za odpověď . Oldbek
Oldbek
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2009 10:00

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Mio-Treo.info v 12 črc 2009 17:08

Osobně mám Navon N460 a ten se přes Naviextras Toolbox třeba vůbec nepřipojuje - prostě vytáhnu ordinál paměťovou kartu, strčím ji do čtečky v PC, pak spustím program a za chvíli už mám aktualizace k dispozici ;)
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Oldbek v 13 črc 2009 10:37

Chci se zeptat jaký program spustíš, když vložíš pam. kartu z navigace do čtečky v PC . Děkuji za odpověď
Oldbek
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2009 10:00

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Mio-Treo.info v 13 črc 2009 17:50

Samozřejmě Naviextras Toolbox...Obrázek
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 13 črc 2009 20:20

Oldbek píše:Mám prosbičku . Koupil jsem si navigaci Navon 560 s IGO8 a nějak mi nejde se spojit s programem Naviextras Toolbox . Četl jsem v příspěvcích, že snad ještě tento program tuto navigaci nerozpozná . Nyní však uvádíte, že již ano . Potřeboval bych poradit jak postupovat, aby navigace s tímto programem komunikovala . Děkuji za odpověď . Oldbek


Jak jsem již psal - program NaviExtras ToolBox s modely N470/N560/N650 spolupracuje a komunikuje - viz. přiložený screen.
Pokud máš ve svém počítači čtečku paměťových karet, tak do ní vlož originální SD kartu s programem iGO8 a spusť program ToolBox.
Pokud v počítači čtečku nemáš, tak nech SD kartu v navigaci, připoj navigaci k PC a spusť program ToolBox (navigační přístroj v takovém případě bude fungovat jako čtečka paměťových karet).

Pokud ani poté nebude komunikace s programem ToolBox fungovat, tak zkus následující:

1) Zkontroluj si, jakou verzi programu ToolBox máš v PC nainstalovanou - mně to funguje s verzí 2.0.1.38.1.21d.1.12c - viz. červený kroužek v horní části screenu. Pokud máš starší verzi, tak si stáhni novou ze stránek výrobce.

2) Zkontroluj si jakou máš v navigaci verzi programu - teoreticky se může stát, že komunikace nemusí probíhat pokud je verze (respektive build) iGO8 starší. Momentálně poslední verze je 8.3.2.93112. Pokud tuto verzi ve své navigaci nemáš, tak si ji stáhni a nainstaluj - viz. první příspěvek tohoto vlákna: viewtopic.php?f=27&t=527

3) Pokud ani poté nebude komunikace probíhat, tak to zkus na úplně jiném počítači (třeba u kamaráda).

4) A pokud ani to nezabere, tak mi zavolej ;-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod mikels v 13 črc 2009 22:09

Addame má na to vliv i operační systém... Já jsem to z naviextras už dávno vzdal
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 13 črc 2009 22:49

Ano - může na to mít teoreticky vliv i OS, ale já sám ToolBox používám na několika počítačích s Win XP PRO, Win XP HOME a Win Vista a na všech mi to funguje dobře. V mé kanceláři běží permanentně několik počítačů na kterých neustále provádím zákazníkům aktualizace navigací...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod mikels v 13 črc 2009 22:53

Já mám právě visty. A vím, že kdysi... když jsem měl mio C 250 tak holt ve Vistách jsem se nechytal proto jsem měl na druhém disku win XP...Ale pak už jsem nic do compu nenarval tak jsem xp zrušil... asi to byla chyba :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Oldbek v 16 črc 2009 12:20

Já mám verzi naviextras toolbox 2.0.1.38.1.16d.1.8c , kterou jsem stáhl přímo z jejich stránek . Ty píšeš, že máš verzi 2.0.1.38.1.21d.1.12c . Nevím, kde tuto verzi stáhnout . Potřeboval bych poradit a dále se chci zeptat, když se připojím jak poznám co přesně aktualizovat kam stahovat , případně doplňovat různé POI body, radary atd. . Děkuji za odpověď , mám navigaci Navon 560 s Igo8 jeden měsíc a tak se teprve seznamuji .
Oldbek
 
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2009 10:00

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků