Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Naviextras Toolbox

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod pista tdi v 14 črc 2014 08:25

Ahoj mi se stala zase taková věc, že mám navigaci NAVON N670 PLUS LIFETIME a podařilo se mi sfotmátovat celou navigaci a nevím jak to dostat zpět.
pista tdi
 
Příspěvky: 2
Registrován: 14 črc 2014 07:53

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Mio-Treo.info v 14 črc 2014 13:11

2 pista tdi:

Zde platí jedna zásadní věc - než se začnu v něčem "vrtat", udělám si kompletní zálohu - a pokud zálohu nemáš, tak máš smůlu Obrázek Mapy sice není problém koupit, ale Primo samostatně v prodeji není - a na doživotní aktualizaci můžeš zapomenout, jedině koupit jinou "mašinku" :zed:
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod pista tdi v 16 črc 2014 07:55

A kdybych sehnal někoho kdo má tu samou navigaci a přehrál si ty složky do mé tak by to nělo fungovat né? no zálohu nemám. Mazal jsem paměťové karty a omylem i navigaci.
pista tdi
 
Příspěvky: 2
Registrován: 14 črc 2014 07:53

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Mio-Treo.info v 16 črc 2014 09:06

2 pista tdi:

Fungovat to samozřejmě nebude - každý přístroj má svou vlastní licenci, která je nepřenosná a tudíž ti na jiném zařízení fungovat nebude :nee: Jediné, co by mohlo možná jít, je nakopírovat navigační program, tedy pokud jsi nezformátoval i systém, pak by se zřejmě nedala navigace připojit k PC :nevim:
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod petrsuly v 24 dub 2015 21:05

Ahoj, jsem tady novy a chtel bych se zeptat. Stahl jsem si Naviextras toolbox. stahnuti i instalace probehly uspesne, ale pri spusteni programu nereaguje a objevi se hlaska ze Navigation Content Manager prestal pracovat. Poradi mi nekdo co s tim? Dekuji.
petrsuly
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 dub 2015 11:20

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod miro58 v 22 lis 2015 19:45

Zdravím ,nový som tu aj ja.Chcem poprosiť skúsenejších, mám radio Macrom M-OF7040 ,navigácia je na microSD karte,,cez Navixtrans ,Toolbox.com to nejde,stále dokolečka,najhoršie na to je,že v ponuke takýto typ rádia nemajú,ako by ste to riešili s aktualizáciou SD karty .Ďakujem. S pozdravom Miro
miro58
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 lis 2015 19:31

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Eldesan v 20 dub 2016 13:09

Ahoj všem,

prosím o pomoc. Koupil jsem tuto navigaci:
Kód: Vybrat vše
http://www.aliexpress.com/item/IPX7-Waterproof-Motorcycle-GPS-Navigation-Water-resistant-Navigator-for-Moto-with-4GB-Flash-Memory-Free-maps/32254967666.html


S tímto hardwarem a softwarem (viz příloha).
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

20160420_091906.jpg
20160420_091830.jpg

Jak to spojím s nějakým softwarem? Potřeboval bych plánovat trasy v PC.
Zkoušel jsem Naviextras, ale nezná toto zařízení a nepřipojí se. Dále jak stahovat aktualizace?

Díky za každou radu.
Eldesan
amatér píše:Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Eldesan
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 dub 2016 07:42

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Mio-Treo.info v 20 dub 2016 17:03

2 Eldesan:

U těchto a podobných čínských mašinek zapomeň na oficiální aktualizace (buď mají předinstalovaný free navigační program, který lze aktualizovat na stránkách programu, nebo - a to je většina případů - mají nelegální software a aktualizace není), takže tady ti po této stránce nepomůžeme :nee:

Pokud jde o přopijení k PC, tak navigace by se měla zobrazit jako klasický nebo přenosný disk - jestli tomu tak není, může být problém v chybějících ovladačích a podobně. A u některých navigací je třeba v jejich nastavení zvolit, jak se má chovat po připojení k PC (nabíjení / USB disk) :ano:
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Eldesan v 20 dub 2016 17:14

Ahoj,

tak jako disk ji vidím, ale myslel jsem nějaký software na plánování trasy. Ale s ničím ji nespojím. Aby nějaký software komunikoval přímo s ní. Takže jsem koupil krabičku která nejde aktualizovat? Tzn. na pár let dobrý a pak zahodit?

Díky za rady
Eldesan
Eldesan
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 dub 2016 07:42

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Mio-Treo.info v 20 dub 2016 17:34

2 Eldesan:

Žádný soft pro plánování neexistuje - dá se vytvořit trasa na Mapy.cz nebo na Googlu, kterou vyexportuješ ve formátu kml a následně nakopíruješ do navigace do složky ...\content\userdata\route\ >>> tento postup platí ale pro navigační program iGO Primo, pokud tam máš jiný, tak to nevím... :nevim:

Pokud jde o aktualizace, budeš si muset poradit jinak - ale sehnat na internetu a stáhnout jiný navigační program a nové mapy nebude moc velký problém... :)
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků