Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Naviextras Toolbox

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 04 srp 2009 21:12

Jak jsem již někde psal - mě TollBox komunikuje se všemi modely navigací NAVON na několika různých počítačích.
Pokud budeš chtít, tak mi pošli svoji originální SD kartu a já to vyzkouším...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod akrash v 08 srp 2009 06:36

Mám navigaci Navon N470 a mám stejný problém s toolboxem. Navigaci po připojení nerozezná ať dělám co dělám. Přeinstalovala jsem i windows, nainstalovala poslední verzi toolboxu, ale nic nepomohlo. Jinak s navigací jsem spokojená, pracuje bezchybně, ale do budoucna s ohledem na aktualizace map je nefunkční toolbox opravdu problém. Budu povděčná za jakoukoliv radu či nápad jak ho rozchodit.
akrash
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 srp 2009 15:54

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 19 srp 2009 17:03

Opět vyšla nová verze ToolBoxu - tentokrát se jedná o verzi 2.0.4.48.1.25d.1.14c
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod akrash v 12 říj 2009 08:09

Vyšla sice nová verze, ale pořád stejně nefunkční. Začíná mi opravdu docházet trpělivost, po čtyřech měsících a několika verzích toolboxu je aktualizace vyloučená. Nejde náhodou provést aktualizaci bez toolboxu? Zkoušel to někdo? Myslím mapu koupenou. Je nějaký způsob jak toolbox obejít a aktualizovat navigaci bez něj?
akrash
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 srp 2009 15:54

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 13 říj 2009 09:46

Denně mi prochází rukama velmi mnoho navigací různých značek, ale zatím jsem nenarazil na žádného NAVONa, který by s ToolBoxem nekomunikoval :!:
Pokud budeš chtít, tak mi svoji navigaci pošli (nebo třeba jen samotnou SD kartu) a já to vyzkouším a pokusím se zjistit kde je chyba...

A k Tvojí druhé otázce - neexistuje žádný jiný legální způsob jak si kupovat nové mapy, než je použití programu ToolBox.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 28 lis 2009 15:38

Tak dnes jsem se poprvé setkal s jednou (smutně) zajímavou novinkou - jeden zákazník přinesl starší navigaci, abych mu udělal (samozřejmě legální) aktualizaci programu a map.
Jako obvykle jsem vrazil jsem kartu do čtečky, spustil jsem NaviExtras ToolBox a vyskočila na mně hláška - viz. screen :o
blacklist.JPG


Tak si říkám, že nás možná čekají zajímavé časy....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod SvoDa v 28 lis 2009 16:46

tak to by mne zajímalo, co vše na té "černé listině" je :( Např. MIOCx20 na ní bude určitě, ale pokud ti dobře rozumím, tak ani ty navigace, které měly iGO to nebere?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 28 lis 2009 17:39

Ta SD karta je normální legální karta s legálním iGO8 - karta byla legálně zakoupena s novou navigací (asi před rokem).
Jediné co mně napadá je to, že majitel té navigace prováděl něco, co se neslučovalo s dobrými mravy ;-)
Ale doposud jsem s ničím takovým nesetkal...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 03 lis 2010 15:52

Obrázek
Na stránkách NAVIEXTRAS se objevila ke stažení nová verze ToolBoxu - TOOLBOX 2.2.3 BETA

Please note that TOOLBOX 2.2.3 is in beta phase and it is expected that there are still a few bugs within the software.
Please make sure you have created backup of your software and contents before use the application.

* Supporting server maintenance with proper error dialog
* Remove expired contents from the device to free up more disk space
* Handle empty SD cards on multidrive devices
* Session keep alive during long downloads or idle periods
* Automatic retry on download errors
* Support for installing KML POI files to the device


Stáhnout si ji můžete zde:
Kód: Vybrat vše
https://www.naviextras.com/shop/portal/downloads
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 03 kvě 2011 16:34

Obrázek
Na stránkách NAVIEXTRAS se dnes objevila ke stažení nová verze ToolBoxu - TOOLBOX 3.0.0 BETA a vypadá docela dobře ;-)

Please note that TOOLBOX 3.0.0 is in beta phase and it is expected that there are still a few bugs within the software.
Please make sure you have created backup of your software and contents before using the application.
Update: It is not recommended to make software update with this beta version. That is especially true for Next devices.

* Redesigned install workflow
* Install to SD if flash is full
* Detection of SD card's write protection
* Naviextras web portal on Home screen
* Detailed server error messages
* Upload error report to server
* Version moved to About dialog window
* Reasons for content bugfixes
* Mandatory files can't be removed from the device
* Warning if iGO is not shut down properly


Stáhnout si ji můžete zde:
Kód: Vybrat vše
https://www.naviextras.com/shop/portal/downloads
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků