Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Naviextras Toolbox

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Naviextras Toolbox

Příspěvekod Navon v 20 čer 2009 15:40

Ahoj, jsem tady na fóru i v navigacích nový. Potřeboval bych, prosím, poradit s Naviextras Toolboxem. Mám Navon n350. Propojím se s PC, přihlásím se přes Naviextras Toolbox, vše je OK, tady problém není. Pak mně to nabídne stáhnutí patche a aktualizaci některých map. Můžu patchovat i aktualizovat? Nemůžu si na kartě něco smazat, přepsat nebo zlikvidovat češtinu? Mám originál kartu s iGO 8 a mapami 8/2008. Všem předem děkuji za rady.
Obrázek
Uživatelský avatar
Navon
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15 čer 2009 18:07
Bydliště: Vysočina

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod amatér v 20 čer 2009 19:05

O nastavení programu nepřijdeš.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod vovi v 20 čer 2009 20:49

A když si nejsi jistý, stačí zkopírovat obsah karty, případně i interní paměti (nevím, zda ji tenhle Navon má). Pak se dá cokoliv kdykoliv vrátit zpět. Komplení záloha je prostě jistota.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod madmax v 21 čer 2009 22:19

Ahoj. Navon
Jestli to prubneš napiš jak ti to jede. ;) ;) Mám tu samou mašinku A tohle mě také zajímá .Dík :)
Uživatelský avatar
madmax
 
Příspěvky: 33
Registrován: 26 kvě 2009 23:47
Bydliště: Vrchlabí

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Mio-Treo.info v 21 čer 2009 23:01

Navon píše:..... Můžu patchovat i aktualizovat? .....


Patchování (opravy) jsou zdarma, aktualizace jsou většinou placené (alespoň když jsem to dělal u Navon N460).
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 22 čer 2009 07:16

Pomocí programu ToolBox si do navigace NAVON N350/N250/N450/N460 nainstaluješ patch s označením R3 čímž získáš verzi iGO 8.3.2.77786
Potom Ti to pravděpodobně nabídne ke stažení a nainstalování novou verzi mapy Maďarska a navíc si můžeš zadarmo stáhnout i nové mapy Albánie, Makedonie a Běloruska.
Čas od času navigaci k programu ToolBox připoj a uvidíš co dalšího Ti to nabídne zdarma. Jinak si samozřejmě můžeš pomocí tohoto programu zakupovat a instalovat další mapové balíčky.

Před instalací (nebo aktualizací) čehokoliv si vždy udělej zálohu. Zálohu můžeš udělat pomocí programu ToolBox - volba Backup and Restores, nebo prostě zkopíruj obsah celé SD karty 1:1 do svého počítače.

Addam
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod divan v 22 čer 2009 09:36

Funguje Vám Toolbox s navigací Navon 470, IGO 8.3.2.91972? Toolbox navigaci nepozná. Zkoušel jsem přes jak přes USB, tak i čtečku karet na dvou různých PC. Dopisoval jsem si před pár týdny s podporou Naviextras, slíbili rychlé řešení, ale nic se neděje...
divan
 

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 22 čer 2009 19:53

ToolBox v současné době (tedy zatím) nefunguje s modely NAVON N470/N560/N650 ve verzi s programem iGO8.
Předminulý týden jsme měli celodenní jednání s výrobcem a bylo nám slíbeno, že k zaintegrování těchto modelů do TollBoxu dojde velmi brzy - kontroluji to každý den, ale zatím stále nic, takže nezbývá než čekat, než to soudruzi z NAVnGO dodělají. Upomínám to v podstatě neustále - nedám jim pokoj, dokud to nebude ;-)

Pro úplnost dodávám, že s modely NAVON N470/N560/N650 ve verzi s programem iGO AMIGO, komunikuje ToolBox bez problému. Takže AMIGO má pro výrobce asi o něco vyšší prioritu, než iGO8 :?
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 22 čer 2009 20:15

divan píše:Funguje Vám Toolbox s navigací Navon 470, IGO 8.3.2.91972?

Vyšla nová verze iGO8 8.3.2.93112, takže pokud budeš chtít tak si ji stáhni zde: viewtopic.php?f=27&t=527
(ale problém s ToolBoxem toto samozřejmě neřeší)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod divan v 23 čer 2009 07:51

to addam: díky za informace a za uhánění výrobce.
Podpora na Naviextras.com mi slíbila, že Toolbox velmi brzy zprovozní pro Navon 470. Prý snad do týdne. Slíbili to ovšem před dvěma týdny :-)

"Thank You for the details.
I forward this issue to our developers, and I hope your SW version will be supported soon
(expectedly in one week).
Until this time, we would like to ask your patient."


Nevydává NAVnGO changelogy, z kterých by bylo patrné, v čem se jednotlivé buildy IGO8 liší?
divan
 

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron