Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Rychlost vypoctu trasy na delsi vzdalenosti

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Rychlost vypoctu trasy na delsi vzdalenosti

Příspěvekod kadell v 01 čer 2009 09:02

Zdravim, mam igo 8.3.2.64873 na Miu C710+ a trasu Praha - Vieste (Italie) mi vyhledava 4 minuty (trasa dlouha 1508km) , z toho poslednich 10% jde po desetinach. Nejsem si jistej, ale mam pocit, ze igo 8.0.xxx nasla tuhle trasu podstatne rychleji. Muzete to, prosim, zkusit taky, abych vedel, jestli to neni problem HW? Trasy kolem 1000 km pocita pomerne rychle.

A jeste jedna vec, nevite, jak vypnout zvuk tlacitek? Zda se mi, ze zvuk tlacitek je vazany na hlasovou navigaci, takze kdyz to stahnu na minimum, navigace nemluvi.

Predem diky
kadell
 
Příspěvky: 6
Registrován: 10 kvě 2009 14:23

Re: Rychlost vypoctu trasy na delsi vzdalenosti

Příspěvekod mkb v 01 čer 2009 09:04

Nastavení/Nastavení trasy/Správnost trasy. Hodnota správnosti je udávána v procentech. Zkus třeba 70%.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Rychlost vypoctu trasy na delsi vzdalenosti

Příspěvekod warhead v 01 čer 2009 09:06

taktak ono zalezi taky kam to jede nekde je slozitejsi splet silnic tak to trva ;) Zkuste si na starym miomapu dat cestu do Madridu a vite o cem mluvim :lol:
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: Rychlost vypoctu trasy na delsi vzdalenosti

Příspěvekod Lakva v 01 čer 2009 09:26

...a pokud jde o ten zvuk tlačítek, v menu je v nastavení přímo zaškrtávátko na zvuk tlačítek...
Hledej, šmudlo :-)
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Rychlost vypoctu trasy na delsi vzdalenosti

Příspěvekod SvoDa v 01 čer 2009 09:35

Problém je, že se zvukem tlačítek má mnoho skinů spojenu ještě nějakou hlasitost - u GJ např. pípání kolem maximální povolené rychlosti, jinde zvuk hlasových radarů,...
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Rychlost vypoctu trasy na delsi vzdalenosti

Příspěvekod kadell v 01 čer 2009 10:16

Lakva píše:...a pokud jde o ten zvuk tlačítek, v menu je v nastavení přímo zaškrtávátko na zvuk tlačítek...
Hledej, šmudlo :-)


To jsem samozřejmě našel. Ale pokud je volba zaškrtnutá, tak tlačítka vydávají 2 zvuky rychle za sebou. Takový lupnutí a "šustění". Pokud volbu odškrtneš, tak šustění zmizí a tlačítka jen lupnou.

Možná to je u jiných skinů jinak, ale já nepoužívám žádnej. Hodil by se mi skin, který vypadá stejně jako původní igo 8.3.xxxx, ale s rozšířenejma funkcema jako mají ostatní skiny. Třeba jako bylo pětiokno u Miomapu.
kadell
 
Příspěvky: 6
Registrován: 10 kvě 2009 14:23

Re: Rychlost vypoctu trasy na delsi vzdalenosti

Příspěvekod SvoDa v 01 čer 2009 10:50

Mrkni na http://www.tomasii.cdc.cz na skin PlusPlus nebo Riks - ty vycházejí s origo (default) skinu a mají spoustu přidělávek.

Z mioMapu zase vychází tenhleten viewtopic.php?f=12&t=133 ale nevím jestli je k dispozici pro iGO8.3..xxxx
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Rychlost vypoctu trasy na delsi vzdalenosti

Příspěvekod Ivo K v 01 čer 2009 13:08

@kadell - udělal jsem test výpočtu trasy Brno - Vieste (Italie) 1523km - na mém stroji MIO C720.

Test č.1
- iGO 831.53558
- skin GJ 6.6_tS
- metoda výpočtu rychle/ideální = 88%
- zobrazované POI: žádné
- čas výpočtu: 31sec.

Test č.2
- iGO 832.64873
- skin GJ 6.6_tS
- metoda výpočtu rychle/ideální = 88%
- zobrazované POI: vlaková a autobusová nádraží + restaurace(jen jiné restaurace) + významné turistické atrakce
- čas výpočtu: 37sec.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Rychlost vypoctu trasy na delsi vzdalenosti

Příspěvekod kadell v 01 čer 2009 19:02

Ivo K: Diky za odzkouseni, ale z Brna mi to taky vypocita pomerne rychle.
kadell
 
Příspěvky: 6
Registrován: 10 kvě 2009 14:23


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník