Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Změna 3D na 2D

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Změna 3D na 2D

Příspěvekod SvoDa v 20 srp 2012 12:00

Dočetl jsi můj předchozí příspěvek až do konce :?: :!: Je tam napsáno, že takto to mám třeba já, používám Režim pohledu - Nízký a Automatický přehled funguje.

Hodnotami za rovnítky si to můžeš upravit dle sebe:
minzoom= min. vzdálenost (přiblížení) v metrech od navišipky
maxzoom= max. vzdálenost (oddálení) v metrech od navišipky
minangle= min. úhel (sklon) pohledu ve stupních
maxangle= max. úhel (sklon) pohledu ve stupních
speedzoom=1 zapnutá změna vzdálenosti (přiblížení, oddálení) se změnou rychlosti (0=vypnuto)
speedangle=1 zapnutá změna úhlu (sklonu) pohledu se změnou rychlosti (0=vypnuto)

Pro různé typy situací a nastavení jsou sekce [camera] [camera1] [camera11] [camera2] [camera21] [camera3] [camera31]

Myslím, že to je pro nastavení
(camera) - bez trasy
(camera1) - nastavený nízký náhled
(camera2) - nastavený střední náhled
(camera3) - nastavený vysoký náhled
(camera11), (camera21), (camera31) - u všech tří variant nastavení náhledů u zobrazovaných návěští

To už by jsi tu ale taky našel viewtopic.php?p=43956#p43956

P.S. změna sys.txt nemusí stačit, nastavení se ukládají do SAVE a zůstávají tam i ty z předchozích experimentů a proto jsem už dvakrát doporučoval jeho čistku (po záloze)
Naposledy upravil SvoDa dne 27 zář 2012 21:02, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Změna 3D na 2D

Příspěvekod EaU v 20 srp 2012 12:59

Tak už mi to chodí, bohužel stále jen občas !!! Marně se snažím vystihnout kdy ANO a kdy NE ale nedaří se. Když už jsem si myslel, že je to něčím konkrétním, opak byl pravdou. Vůbec nevím,co s tím a jak to spolehlivě rozchodit.!?

Odpovím si sám.Je to v nastavení Zvuk a varování - hlasitost - NAVIGACE.Když spustím navigaci a naposled byla hlasitost navigace vypnutá, tak AutoPřehled funguje VŽDY!(na dálnicích) I při reálné simulaci ! Když ji ale zapnu, tak NEfunguje. Bohužel, při opětovném vypnutí hlasitosti navigace, zůstane AutoPřehled nefunkční. Musím tedy celou navigaci ukončit a znovu spustit. Včera jsem to testoval celé dopoledne. Zrovna tak se to chová při vypnutí Hlasitost - HLAVNÍ.
Takže, buď můžu používat tuto navigaci s funkčím PŘEHLEDEM, ale bez zvuků. Nebo se zvukem ale přitom stále hledět pouze na úzký proužek silnice a kolem samé zeleno.
Otázkou tedy nyní je, zdali se s tím dá vůbec něco dělat ???
Odpovím si opět sám. DÁ. Data.zipem pro konkrétní rozlišení a skinem Dimka p156 pro téže rozlišení.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků