Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

kterou koupit navigaci

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

kterou koupit navigaci

Příspěvekod maradc v 01 kvě 2009 22:46

ahoj všem, mám dosluhujíci navigaci tedy PDA Acer n35 a v tom iGo8 které občas zamrzne jelikož to asi nestíhá pédéáčko,, ale iGo6 v tom chodila dobře. Chci něco nového tak do pěti tisíc a nemůžu se pořádně rozhodnou. Koukal jsem na NAVON N560 - 4.3" a Evolve MultiTraxx 4GB-4.3" . Jaký máte na to názor ??? kterou ???, nebo úplně jinou ??? díky všem za radu
maradc
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 kvě 2009 21:57

Re: kterou koupit navigaci

Příspěvekod Mio-Treo.info v 02 kvě 2009 22:47

Jednoznačně NAVON... :!: ;) :!: Já bych vzhledem ke snadnému doplňování jiných programů a navigací neměnil... ;)
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: kterou koupit navigaci

Příspěvekod mikels v 02 kvě 2009 23:31

Já si myslím, že rozdíl mezi těmito dvěma navigacema, až tak velký není. Tak, že bych se asi řídil podle ceny. Rozhodně vyzkoušej a uvidíš co ti padne více do oka. Sice mám navigaci evolve, ale vše záleží jen na tobě určitě ti vnucovat nic nebudu... další možnost je si něco o těchto navigacíchh přečíst třeba zde
Kód: Vybrat vše
www.navon.cz
nebo zde
Kód: Vybrat vše
www.mikels.ic.cz
a nebo ještě zde
Kód: Vybrat vše
www.evolve.cz
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků