Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Stejná barva u všech variant tras?

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Stejná barva u všech variant tras?

Příspěvekod vmachalik v 23 dub 2009 10:39

Ahojte, používám IGO8 v.8.3.2.79297 + skin Dimka a přece se mi zobrazují všechny 4 varianty možných tras v jedné mapce stejnou červenou barvou (i v případě, že neleží na sobě).
Kde mám co změnit, aby byla každá jinou barvou a já si mohl vybrat variantu nejlepší trasy?
Dík.
v.
vmachalik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18 bře 2009 10:30

Re: Stejná barva u všech variant tras?

Příspěvekod Lakva v 23 dub 2009 10:55

Je to záležitost barevného schématu.
Buď si musíš vybrat nějaké, které to podporuje (například témata Xerxes, nemýlím-li se) a nebo si svoje schéma upravit. Návod tady najdeš určitě aspoň 3x.
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Stejná barva u všech variant tras?

Příspěvekod mkb v 23 dub 2009 11:16

@ vmachalik

Řeší to zápis v color.ini, příslušného scheme. Třeba tady.

viewtopic.php?f=15&t=325&p=15115&hilit=planned_road_alt1#p15115
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků