Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Ovladače k Miu C710

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Ovladače k Miu C710

Příspěvekod Zdenek99 v 04 dub 2009 16:21

Zdravím,
Mio C710 nevidí SD kartu.Vše ostatní funguje.Něco jsem svou neopatrností smazal.Unlock ho neodemkne.Transfer funguje.CD nepomohlo.
Prosím o radu.

Děkuji.
Zdenek99
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2009 10:14

Re: Ovladače k Miu C710

Příspěvekod tomasii v 04 dub 2009 16:29

Co znamená, že Mio nevidí sd-kartu? :? Nevidíš ji ve FM v Miu? :o Každopádně popiš blíž, o co jde. :idea:

Za této situace je jediná rada: proveď obnovu systému z CD, tím se ale dostaneš na úplný začátek. 8-)
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Ovladače k Miu C710

Příspěvekod Zdenek99 v 04 dub 2009 19:05

Mio kartu nevidí v transveru a ani nejde zálohovat nastavení.Používám jednoduchý unlock 113.Chtěl jsem dostat zástupce iGA na plochu,pak jsem začal experimentovat a mazat.
Restartnul jsem abyl konec.Jinak vše ostatní běží.CD jsem použil a dostal jsem se akorát k V.3,1.Asi to obnoví pouze flasch disk.

Děkuji.
Zdenek99
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2009 10:14

Re: Ovladače k Miu C710

Příspěvekod tomasii v 04 dub 2009 19:59

Hádám, že tvůj transver by měl být MioTransferFull nebo MioTransferHack, ne jen MioTransfer. :?

Pokud uděláš tvrdý reset a dojdeš k základnímu menu Mia (6 koleček), tak bys pomocí MTF/MTH měl do Mia vidět. :)

Jinak vše ostatní běží - co to znamená? Prosím tě, obtěžuj se trochu víc a popiš situaci - jinak jediná rada: udělej z cd obnovu systému. :?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků