Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

obnova Iga 8 ze zálohy na jinou Sd kartu

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: obnova Iga 8 ze zálohy na jinou Sd kartu

Příspěvekod Rendadc v 19 bře 2009 22:30

Addons mám jen textovy soubor ,ale složku ne.
Rendadc
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 led 2009 17:42
Bydliště: Děčín

Re: obnova Iga 8 ze zálohy na jinou Sd kartu

Příspěvekod Rendadc v 19 bře 2009 22:42

ten návod by mohl být good, zítra prubnu a pak dám vědět.Děkuji za pomoc
Rendadc
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 led 2009 17:42
Bydliště: Děčín

Re: obnova Iga 8 ze zálohy na jinou Sd kartu

Příspěvekod PVZ v 20 bře 2009 06:25

Ten addons musí mať koncovku .txt, len súbor s koncovkou sem nemôžeš dať tak som to skomprimoval.
Prestigio GV 5850HDDVR Android s PRIMOM 2, 9.6.29.365016; skin fmilan & amater v. 2.4,1_a a BE-ON-ROAD EUROPA; iPhone 5 s Navigonom
Usporiadateľ klubových zrazov na Slovensku
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
PVZ
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 960
Registrován: 16 čer 2008 19:50
Bydliště: Pezinok

Re: obnova Iga 8 ze zálohy na jinou Sd kartu

Příspěvekod Rendadc v 20 bře 2009 19:29

Tak jsem postupoval podle návodu s tím patchem,ale IGo začne načítat a bác, píše Previous instalance of IGO 8 has not finished exiting yet.please try again in a few seconds or soft-reset your device. a jsem zase v menu navigace.provedl jsem reset a nic,opět to samé.Jdu tápat.Jinak jsem nepochopil ten textak addons,proč tam je apod.(velikost 135 bajtů).
Rendadc
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 led 2009 17:42
Bydliště: Děčín

Re: obnova Iga 8 ze zálohy na jinou Sd kartu

Příspěvekod mikels v 20 bře 2009 21:19

Aha.. Ještě prosím Tě co máš za verzi iGO??? Protože jestli se nemýlím tak tenhle path se používal u iGO8.0.0... Ještě pro ty co jsou na tom s angličtinou stejně jako já tak to vypsalo tuto hlášku Předchozí instalance z IGO 8 nebyla dokončena prosím zkuste to znovu za pár sekund nebo soft-reset vašeho zařízení HM HM . jinak ten addons adresář dáš do rootu iGO... Jak psal PVZ je to jedna s dalších variant
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: obnova Iga 8 ze zálohy na jinou Sd kartu

Příspěvekod Rendadc v 20 bře 2009 21:34

Tak verze v Navonu je 8.3.1.64181,mám tu navi 14 dní,Ten Txt Addons je stejný jako je ten můj a ješte jsem zkusil vyměnit exe soubor za jiný (z mého pda) kde mi Igo fachčí ok,ale tady ne.Leda že by pomohl někdo z pověřených.Fakt jsem vedle jek ta jedle.Uz nevím,hledám jak blb a nike nic,ou ouu....Prostě jsem lama.
Rendadc
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 led 2009 17:42
Bydliště: Děčín

Re: obnova Iga 8 ze zálohy na jinou Sd kartu

Příspěvekod mikels v 20 bře 2009 21:43

Jasně vyměnit exe soubor to ti fakt nepomůže... Jinak písnu ti přes SZ
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků