Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Kruhový objezd - hmmm...

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Kruhový objezd - hmmm...

Příspěvekod SuperMUF v 02 bře 2009 11:22

Ahoj všichni ...

než jsem jel do Ostravy, byl jsem spokojený majitel MIO C710 s MioMap 3.2 - prostě s iGo2006 - ve Vítkovicích mi nějakej KIKÁN vyčutnul okno a ukradl navigaci ... :o

tak jsem hledal a hledal, a výsledek ? koupil jsem NAVON s iGo2008 - 8.3.1.xxx a nějak jsem asi po týdnu dospěl k verzi 8.3.2.xxx, NASA terénu atd ... prostě pohodička ...

jen jediná věc mě přivádí k šílenství - soukromě tomu říkám PSYCHO KRUHOVÝ OBJEZD ! ! !

prostě jsem nezkousnul že na iGo2008 se mi před kruháčem obraz z 3D zvedne na 2D a autíčko se mi zastaví na příjezdu na kruháč, po kruháči se potácí ta tečka co ukazuje polohu z GPS... mapa stojí, neotáčí se ... a potom, ejhle, vyjedu z kruháče a autíčko ho suverénné přeskočí prostředkem vzduchem ... no prostě PSYCHO

normálně navigace co jse kdy zkouzšel, fungovaly tak, že se spkojeně otáčel kruháč a já po něm prostě jel - tady se koukám shora na puntík a potom se auto promění v klokana a kruháč přeskočí ...

přijde Vám to normální ? mě tedy ne ... :roll:
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Kruhový objezd - hmmm...

Příspěvekod humbuk v 02 bře 2009 11:31

MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Kruhový objezd - hmmm...

Příspěvekod SuperMUF v 02 bře 2009 13:50

humbuk píše:http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=11&t=168&p=10726&hilit=kruh%C3%A1%C4%8Di#p10726


děkuji velmi, je vidět že jsi starý mazák který to tady dobře zná, přiznám se že mě nenapadlo hledat slovo "kruháč" ale "kruhový objezd" a tak jsem se na toto vlákno ani nedostal ...

ještě jednou díky
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Kruhový objezd - hmmm...

Příspěvekod humbuk v 02 bře 2009 13:57

Ja bych to pres search normalne asi taky nenasel, ale znam ten zapis do sys.txt - pres ten jsem to nasel.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků