Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Doporucte navigaciu na IGO8

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Doporucte navigaciu na IGO8

Příspěvekod sunsetlake1 v 02 črc 2019 18:39

Mam takuto poziadavku na radu ktoru navig kupit ako nahradu za moju dosluhujuci a pomaly Evolve Multitraxx

Chcem prevadzkovat moje osvedcene funkcne IGO 8.3.1 + skin diMka by WertVRV/Megaduck v 1.1.43 + Jura hlas. Rozlisenie 480x272
Potrebujem teda aby navigacia bola Garantovane odomknutelna a bezproblemov prevadzkovatelna cize WINCE
Velkost disp 5 palcov az 7 palcov.

Viete mi doporucit co by ste si za tychto podmienok kupili? :roll:
sunsetlake1
 
Příspěvky: 6
Registrován: 08 srp 2010 22:34

Re: Doporucte navigaciu na IGO8

Příspěvekod TomasPetrak v 26 lis 2021 18:03

Ahoj, já kupoval přímo autorádio, které v sobě má zabudovanou navigaci tady: https://www.2din.cz/autoradia-s-navigaci/ a myslím, že se to cenově vyplatí určitě víc, něž kupovat zvlášť. Navíc jsem měl na to i nějakou slevičku, takže mám teď jak novou navigaci, tak i super nový rádio.
TomasPetrak
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 říj 2021 11:52


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků