Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Rozšířené radary v iGo8

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Rozšířené radary v iGo8

Příspěvekod rvyskovsky v 09 bře 2018 02:22

Ahoj všem,

mám ještě jeden "retro" dotaz" ...

Je možné na mé níže uvedené prehistorické kombinaci nějak uchodit radary rozšířené např. o železniční přejezdy, nebezpečná místa apod apod. ... ? Případně co všechno bych pro to musel změnit nebo upravit?

V mé navigaci Mio C720 s iGO8 ve verzi 8.3.4.102680 a se skinem "igo8.3_plus2_0.8-UNIbc_(Rev.163)_da_100519-tS+" se mi zobrazuje jen 5 základních typů radarů. Ale jak jsem se tady dočetl (a postahoval), dá se z těch "radarů" dostat asi až 255 typů různých "hlášek" (alespoň soudě dle převodníku "spud-txt"). Je mi jasné, že ty stažené soubory už dávno nejsou právě aktuální, ale na druhou stranu třeba ty přejezdy se asi až tak často nemění ... (Navíc nebezpečná místa místa se dají stáhnout z POI.cz jako "kml" a pak možná i převést např. do "SpeedcamUpdates.spud", ale to nevím jistě ...) Jak případně nastavit konkrétní hodnoty pro jednotlivé typy radarů (resp. hlášek), s tím si si v těch převodech asi celkem bez problémů poradím, ale vůbec netuším, jak je pak ideálně včetně hlasové výstrahy zobrazovat v navigaci ...

Předem díky za vaše rady, mějte se fajn a šťastnou cestu!

Richard
rvyskovsky
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 čer 2010 17:24

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků

cron