Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

global cfg

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

global cfg

Příspěvekod canár v 08 srp 2016 08:27

Omlouvam se pokud jsem ve špatné sekci,ale k věci:po vložení nových map,licence a global.cfg mi navigace nejde spustit a píše,že nelze najít global,cfg.
Po přejmenování na global.cfg (původně Global_cfg_659985_21-07-2016.rar) se sice spustí,ale bohužel špatně.Jsem laik,bastlim jak umim. :zed:
canár
 
Příspěvky: 18
Registrován: 09 lis 2015 09:20

Re: global cfg

Příspěvekod SvoDa v 08 srp 2016 08:57

V tom .rar s tim dlouhym nazvem je jistě soubor global_cfg.zip. Ten z toho .raru vykopíruj a .rar odstraň.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: global cfg

Příspěvekod canár v 08 srp 2016 14:22

Díky,jak prosté,kdybych používal mozek..... :)
canár
 
Příspěvky: 18
Registrován: 09 lis 2015 09:20


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků