iGo Primo a trasa v KML
Napsal: 11 dub 2016 11:09
Ahoj,
jelikoz si trasu planuju v PC v mapach google, tak jsem se rozhodl, ze si pak tyto serazene body nahraju primo do iGa. Zatim jediny zpusob, na ktery jsem prisel je pres KML soubor ve slozce content/userdata/route.
Soubor vypada takto:
tech bodu byva vice, ale pro popsani problemu staci tyhle tri.
Vsechno funguje jak ma - body se zobrazi na mape, trase se vypocita, v itinerari trasy jsou tyto body zobrazeny podle nazvu bodu v KML souboru, ale kdyz chci upravit trasu, tak je u nekterych mist napsano Silnice bez jména, Ostrava (viz screenshot)
Pritom kdyz zadam do iGa rucne ty stejne souradnice jako jsou v KML souboru, tak se mi zobrazi spravna adresa zadaneho bodu. Pak kdyz chci trasu rucne seradit, tak nevim ktery bod je ktery (byva jich vic v jednom meste a pak je to same Silnice bez jména, xxx)
Jde nejak donutit iGo aby v menu upravit trasu nepsalo Silnice bez jména, ale skutecnou adresu (a nebo alespon skutecnou ulici) ?
jelikoz si trasu planuju v PC v mapach google, tak jsem se rozhodl, ze si pak tyto serazene body nahraju primo do iGa. Zatim jediny zpusob, na ktery jsem prisel je pres KML soubor ve slozce content/userdata/route.
Soubor vypada takto:
tech bodu byva vice, ale pro popsani problemu staci tyhle tri.
Vsechno funguje jak ma - body se zobrazi na mape, trase se vypocita, v itinerari trasy jsou tyto body zobrazeny podle nazvu bodu v KML souboru, ale kdyz chci upravit trasu, tak je u nekterych mist napsano Silnice bez jména, Ostrava (viz screenshot)
Pritom kdyz zadam do iGa rucne ty stejne souradnice jako jsou v KML souboru, tak se mi zobrazi spravna adresa zadaneho bodu. Pak kdyz chci trasu rucne seradit, tak nevim ktery bod je ktery (byva jich vic v jednom meste a pak je to same Silnice bez jména, xxx)
Jde nejak donutit iGo aby v menu upravit trasu nepsalo Silnice bez jména, ale skutecnou adresu (a nebo alespon skutecnou ulici) ?