Ahoj,
jelikoz si trasu planuju v PC v mapach google, tak jsem se rozhodl, ze si pak tyto serazene body nahraju primo do iGa. Zatim jediny zpusob, na ktery jsem prisel je pres KML soubor ve slozce content/userdata/route.
Soubor vypada takto:
- [+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu
- Kód: Vybrat vše
<?xml version="1.0" standalone="yes"?>
<kml xmlns="http://earth.google.com/kml/2.2">
<Document>
<Folder id="Waypoints">
<name>Waypoints</name>
<visibility>1</visibility>
<Placemark>
<name>Janáčkova 20, Moravská Ostrava, Ostrava</name>
<Point>
<altitudeMode>clampToGround</altitudeMode>
<coordinates>18.282128,49.836537</coordinates>
</Point>
</Placemark>
<Placemark>
<name>Podbabská 11, Brno</name>
<Point>
<altitudeMode>clampToGround</altitudeMode>
<coordinates>16.5603042,49.2642308</coordinates>
</Point>
</Placemark>
<Placemark>
<name>U dálnice 777, Brno</name>
<Point>
<altitudeMode>clampToGround</altitudeMode>
<coordinates>16.6330175,49.1381281</coordinates>
</Point>
</Placemark>
</Folder>
</Document>
</kml>
tech bodu byva vice, ale pro popsani problemu staci tyhle tri.
Vsechno funguje jak ma - body se zobrazi na mape, trase se vypocita, v itinerari trasy jsou tyto body zobrazeny podle nazvu bodu v KML souboru, ale kdyz chci upravit trasu, tak je u nekterych mist napsano
Silnice bez jména, Ostrava (viz screenshot)
Pritom kdyz zadam do iGa rucne ty stejne souradnice jako jsou v KML souboru, tak se mi zobrazi spravna adresa zadaneho bodu. Pak kdyz chci trasu rucne seradit, tak nevim ktery bod je ktery (byva jich vic v jednom meste a pak je to same Silnice bez jména, xxx)
Jde nejak donutit iGo aby v menu upravit trasu nepsalo
Silnice bez jména, ale skutecnou adresu (a nebo alespon skutecnou ulici) ?
- [+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu
2016-04-11-12-17-03[1].png
2016-04-11-12-05-51[1].png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.