Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

DreimGO DG 120 - nové mapy nebo SW

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

DreimGO DG 120 - nové mapy nebo SW

Příspěvekod ltfoto v 17 bře 2013 11:29

Zdravím,

našel jsem doma zapomenutou navigaci Dreimgo DG120, zjistil jsem, že mapy jsou velice zastaralé.
Hledal jsem tady na fóru a nenašel jsem co jsem hledal.

Potřeboval bych poradit buď:

a.) s aktualizací map - jaké přesně mapy budou kompatibilní a jak moc jsou aktuální

b.) pokud pro mous oučasnou verzi nejsou aktuální mapy, jak přesně mám postupovat když bych chtěl nahrát nové iGo a jaké bude fungovat.

Verze kterou tam aktuálně mám: 8.0.0.37601
Verze mapy ČR: 080313

Díky za rady
ltfoto
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 pro 2012 12:41

Re: DreimGO DG 120 - nové mapy nebo SW

Příspěvekod SvoDa v 17 bře 2013 12:06

Pokud jsi zde hledal ke stažení nějaké mapy nebo SW, tak ty zde nenajdeš, jelikož viewtopic.php?p=64679#p64679

Zaregistruj se na naviextras.com a tam ti to jistě nabídne aktualizace SW (z 8.0.0 by ti to mělo nabídnout 8.3.2) viz viewtopic.php?p=86373#p86373 a určitě ti nabídne i aktualizace map.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron