Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Iphone 5

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Iphone 5

Příspěvekod benben v 04 bře 2013 10:50

ahoj ,do iphone jsem nainstaloval free igo primo madarsko v PC mám DiskAid 5.42. když si v Diskaidu otevřu
primo /content/mapy tak nevim jak tam dostat další . můžu je přetahovat do pc ale naopak ne. :roll:
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: Iphone 5

Příspěvekod brosl v 08 bře 2013 12:01

DiskAid nepoužívám. Už ale dva roky pracuji s iFunbox a s prací v adresářové struktuře iOS zařízení nemám problém v žádném směru. Ještě se v poslední době hodně mluví o iTools.
Musím však říci, že na obou svých zařízeních mám JB a bez JB jsem to nezkoušel. Tedy nemohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Nicméně jsem četl, že by práce s adresářovou strukturou měla jít i bez JB.

Co se týče iGO, který jsi stáhl z AppStoru a máš v plánu doplnit dalšími mapami, musím tě zklamat. Ikdyž se ti podaří do správného adresáře nakopírovat další mapy (ale klidně i POI atd.), iGO je uvidí, ale licence ti je nedovolí používat. Jednoduše je uvidíš v obsahu jako neaktivní. Tedy úplně zbytečná snaha.

bo
Obrázek
iGO Primo 9.6.9.216604, Navigon 2.6.1 build 87, TomTom 1.15.1, Sygic 13.1.3
Uživatelský avatar
brosl
 
Příspěvky: 268
Registrován: 03 kvě 2010 22:56
Bydliště: Brno

Re: Iphone 5

Příspěvekod ClonyXXL v 09 dub 2013 12:15

Prave vcera jsem do verze World fouknul posledni mapu ceska od nq a primo ji vzalo. Ale jak pise brosl - je to do verze jine tedy world.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2009 17:59
Bydliště: Olmik

Re: Iphone 5

Příspěvekod lachim936 v 22 říj 2013 23:48

Po přeinstalaci na IOs 7 mi zbyla jen první koupená igo primo ČR. Další koupené mapy nemám a při pokusu o přihlášení do IGO shopu mi to píše že se přihlášení nezdařilo. Nemůžu se mapy tedy ani koupit znovu. Poradí mi někdo co s tím.
lachim936
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 říj 2013 23:29


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků