Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

primo prujezdný bod 2.4 chyba

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

primo prujezdný bod 2.4 chyba

Příspěvekod benben v 07 úno 2013 13:08

ahoj , při zadávání průjezdného bodu v některé pozici zoomu to vyhodí chybu: $poi_mapdistant.bmp jak tuto chybu odstranit,děkuji
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: primo prujezdný bod 2.4 chyba

Příspěvekod SvoDa v 07 úno 2013 13:50

Taky se mi to párkrát objevilo. Je to miniaturní modrá ikonka POI pro zobrazení jednoho čí více poi na jednom místě z větší výšky/dálky.

řešení je jednoduché. Najdi soubor poi_mapdistant.bmp v ui_igo9\xxx_yyy\ (složka s rozlišení tvého přístroje tam, kde máš své ikony, tzn. v branding.zip nebo v extra složce ui_igo9)) a nahraj kopii toho poi_mapdistant.bmp do ui_igo9\common\ a bude po problému. Totéž pro jistotu udělej i se souborem poi_mapdistant_favorite.bmp

Předchozí verze Prima měly tento soubor právě vždy ve složce common a nikoliv ve složce rozlišovačky, takže to asi bude změna verze 2.4.
Naposledy upravil SvoDa dne 20 úno 2013 09:53, celkově upraveno 2
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: primo prujezdný bod 2.4 chyba

Příspěvekod benben v 07 úno 2013 14:18

pořád to dělá tu chybu :x
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: primo prujezdný bod 2.4 chyba

Příspěvekod SvoDa v 07 úno 2013 14:26

Divné, mně i pár dalším, co jim to házelo chybu to tento problém vyřešilo a od té doby se ta chyba neobjevila.

Zkus na zkoušku vypnout zobrazování všech POI => v nastavení mapy -> značky míst (POI) -> zrušit fajfky u všech POI, jestli to bude dělat i pak.

Používáš nějaký skin či branding ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: primo prujezdný bod 2.4 chyba

Příspěvekod benben v 07 úno 2013 14:47

skin mam gurjon,brauding je prazdny tak vyskouším jak jsi psal stěmi poi
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: primo prujezdný bod 2.4 chyba

Příspěvekod SvoDa v 07 úno 2013 14:51

Jak už jsem psal, předchozí verze Prima měly tento soubor právě vždy ve složce common a nikoliv ve složce rozlišovačky.

Pokud je např. v .ui a .lua souborech pro ikony, nebo v souborech .icon a .icons pro POI ikony tvar zápisu $poi_mapdistant.bmp, čili ten s tím dolarem na začátku, bere si to soubor (ikonu) poi_mapdistant.bmp ze složky common. Pokud je tvar poi_mapdistant.bmp bez dolaru, bere si to soubor (ikonu) z adresáře rozlišení.

Předchozí verze Primo měly ty zápisy v souborech .icon a .icons pro POI ikony (ui_igo9\icons\poi\) ohledně poi_mapdistant.bmp s dolarem, proto musel být poi_mapdistant.bmp ve složce common.
Nyní v Primo 2.4. jsou bez dolaru a pokud používáš nějaké své vlastní ikony a máš k nim i příslušné ui_igo9\icons\poi\xxx.icon a ui_igo9\icons\poi\xxx.icons, změň v nich pro primo 2.4 tvar $poi_mapdistant.bmp na poi_mapdistant.bmp, čili odmaž znak dolaru. Pak lze nechat soubor poi_mapdistant.bmp jen ve složce rozlišení a není nutno jej kopírovat i do složky common.

Je ale divné, že samotné překopírování souboru poi_mapdistant.bmp z adresáře rozlišení do adresáře common ti chybu neodstranilo, bo to je snadnější řešení, než mazat dolary ve všech svých ui_igo9\icons\poi\xxx.icon a ui_igo9\icons\poi\xxx.icons a navíc i řešení spolehlivé a ověřené. (já to ovšem nekopíroval v data.zip, na ten nešahám, ale nakopíroval jsem si ten poi_mapdistant.bmp do common ve skinu, což má stejný efekt.)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: primo prujezdný bod 2.4 chyba

Příspěvekod benben v 07 úno 2013 15:25

smazal jsem save . na original skinu to nedela takže zase budu postupně přidavat a přidavat
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: primo prujezdný bod 2.4 chyba

Příspěvekod benben v 08 úno 2013 20:47

vůbec jsem si nevšim že mi to napsalo jinou chybu $Fast_Food.bmp
, když jsem do common vložil poi_mapdistant.bmp ja myslel že to hází stejnou hlášku
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: primo prujezdný bod 2.4 chyba

Příspěvekod amatér v 08 úno 2013 21:04

Já být na tvém místě, tak první co letí ven je ten branding.zip, nebo složka ui_igo. Jedno nebo druhé je jen přejmenované z iGO8 na iGO9, a to fungovat nebude. Tohle není jen o tom, co píše SvoDa, ale hlavně o zápisech, přiřazujících ikonky, oni se ti totiž perou mezi sebou zápisy staré a nové.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: primo prujezdný bod 2.4 chyba

Příspěvekod benben v 07 bře 2013 14:39

$poi_mapdistant.spr exting application
tak to dělám uplně od začátku v common mám ty 2 mapdistanty vše je v poho, ale až tam zvolím gurjon 1.8 nebo 1.9 tak to hází chybu.
když listuji v nastavení mapy/značky míst tak se dostanu maximálně k parkovišti a vyhodí to chybu poi_grup.spr exting application
třeba je v tom gurjonu nějaká chyba
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron