Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vadný soubor PPATH.TXT

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Hybee v 27 črc 2010 13:16

jj...s názvem jsem něco dělal...nechtěně bohužel...jaký je správný název partition na MFD? třeba to bude tím...jinak jsem to formátoval přímo v Miu, zkusím to tedy ještě přes PC...
Hybee
 
Příspěvky: 6
Registrován: 26 črc 2010 10:46

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Ivo K v 27 črc 2010 14:07

Mám nyní u sebe jen C720. Tam se jmenuje MFD: "PocketMory MLC Disk". Domnívám se, že u C520 je název stejný. Na C520 se podívám večer doma a napíši.

EDIT 19:04: U Mia C520 se MFD jmenuje také "PocketMory MLC Disk". Má ale kapacitu jen 952,5MB.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Hybee v 27 črc 2010 18:18

jj..to se mi tam ukazuje...já myslel spíš název partition na tom MFD...mám pocit že tam bylo "Mio"...teď tam je "Part00".....zkoušel jsem to zformátovat přes PC a stejně mi to furt maže obsah...ještě jsem si všiml, že když připojím USB kabel, tak se to začne připojovat k PC a pak se to natvrdo vyresetuje, naběhne to a pak se to připojí k PC...možná že zádrhel bude někde tady...že tam skočí nějaká vnitřní chyba, která smaže ten MFD, pak se to resetne, připojí k PC a je to prázdný....
Hybee
 
Příspěvky: 6
Registrován: 26 črc 2010 10:46

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Ivo K v 27 črc 2010 18:32

V C520 v Partition Properties mám:

Kód: Vybrat vše
Name           Mio
Size           487678 Sectors
Type           0x0B
File System    fatfsd.dll
Flags          0x00000010
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Hybee v 27 črc 2010 21:49

tak teď je to v pytli...zkoušel jsem znovu zformátovat MFD, dal jsem full format, vytvořil jsem partition "Mio", vše řádně ukončil..zrestartoval a zmizel mi MFD úplně...MioPocket se mi bohudík pořád načte z SD karty, ale v Storage Manageru zmizel DSK1...jsem fakt zoufalej...dá se to nějak spravit??
Hybee
 
Příspěvky: 6
Registrován: 26 črc 2010 10:46

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod vovi v 28 črc 2010 05:43

Přehrát FW ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Ivo K v 28 črc 2010 07:09

Už se to pár lidem stalo, že systém nevidí MFD.
Pokud nepomůže přehrátí FW(ten najdeš ZDE), tak pak jedině servis(kontaktovat Addama z Entershopu).
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Hybee v 01 srp 2010 20:11

Tak už je to v cajku...přehrál jsem natvrdo FW pomocí procedury UBOOT a všechno šlape! je to super....ale dalo mi to hooodně koumání...v pohodě na tom šlape nejnovější IGO8...takže plná spokojenost...ale těch sprostých slov :-)
Hybee
 
Příspěvky: 6
Registrován: 26 črc 2010 10:46

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod m2001 v 20 zář 2010 09:15

Mám Mio C520 a úplne rovnaká skúsenosť. Dal som si naformátovať disk z prvej obrazovky managera (nie z Properties) a prišiel som o DSK1 Mio, miesto toho mám PART00. Nech robím, čo robím, aj keď to opakovane preformátujem s premenovaním PART00 na Mio, nemôžem sa dostať do chodivého stavu po Hard Reset. Pritom "My Flash Disk" vidím, pripojiť sa k PC môžem, chodí mi aj Technický Unlock, ale to je tak asi všetko. Najskôr vypíše, že nemá pamäť, po soft reset pýta jazyk a dátum a vytvorí MFD so základnými súbormi. Obnova FW zhavaruje, pretože zistí, že je aktuálny FW už nahratý. Dokonca mám kdesi aj zálohu *.bin, ale nenašiel som nástroj, ktorým by sa záloha dala nahrať do Mia. Všetko začalo snahou trvalo zmeniť parametre TOUCH. Neviem, prečo tieto údaje sú priamo vo Flash a nie je možné ich nijako zmeniť bez Soft Reset. Čo som ja už strávil času... A pritom musí existovať nejaký spôsob, lebo pri nastavení obrazovky prostriedkami Mio sú bez reštartu nové parametre použité. Začalo to hľadaním Unlockov, až som jedným úplne odrovnal Mio C520 a jediné, kde som sa dostal, bola úvodná oranžová obrazovka. Teraz pri pripojení k PC (bez SD) vidím dva disky: Mio Device (0 velkosť) a Removable Disk so súbormi. Keď sa pripojím k PC s SD, potom mám 2x Mio Device, aj SD karta figuruje ako Mio Device a neviem s tým nič urobiť. Poradí niekto? Kde zobrať a ako použiť UBOOT?
m2001
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 pro 2009 12:34

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Aidzi v 01 říj 2010 10:08

Podařilo se Ti to nějak opravit?
PravidlaFora1.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aidzi
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 zář 2010 16:59

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků