Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vadný soubor PPATH.TXT

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod SvoDa v 08 úno 2009 15:47

Já už používám 3/4 roku SecureDigital (SDHC) Card 8GB, A-DATA Class6 http://www.entershop.cz/main.aspx?CLS=P ... _ID=224097 koupenou přímo od zdroje (Entershopu :D ) i cena výborná a jsem s ní maximálně spokojen. Ještě mne nevypekla.
Jinak na http://www.tomasii.cdc.cz v sekci návody najdeš i "Jaké karty použít na navigacích Mio?"
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Ivo K v 08 úno 2009 16:44

Používám u své C720 několik SD karet k mé plné spokojenosti.
Všechny jsou od fy. Transcend(i z důvodu doživotní záruky). Nakupuji je v T.S.BOHEMIA.
Jsou to tyto:
2GB SD Card, 133x
4GB SD Card, 133x
4GB SD Card, 150x
8GB SDHC class 6
16GB SDHC class 6

Všechny fungují korektně.
Přímý odkaz na karty SD: ZDE
Přímý odkaz na karty SDHC: ZDE
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod tomasii v 09 úno 2009 14:05

Mě Kingstonky taky nikdy nevypekly, až tahle 8GB. Měl jsem problémy s dvěma kartami Pretec 4GB SD (ne SDHC) pro C710, Mio se kousalo a objevovlaly se na artě nečitelné a nesmazatelné soubory. Vyreklamoval jsem je za stejné z jiné várky a obě běží zcela bezproblémově. No a vloni jsem používal v C710 a H610 takeMS 4GB 133x zcela bez problémů. Odešly mi ale mechanicky stálým zastrkováním a vytahováním z Mia a PC. Tak jsem koupil další dvě zcela stejné a nejely, stálé problémy. Vrátil jsem je. No a teď mám od Adama jednu stejnou takeMS a jede zase bezproblémově.

Z toho lze udělat jediný závěr, že nákup karty je vždy sázkou do loterie, akorát s některými kartami je riziko menší a s jinými větší.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Ivo K v 13 úno 2009 18:26

Jednoduchý unlock pro možnou opravu vadného souboru PPATH.txt ke stažení zde: viewtopic.php?f=13&t=18&start=13
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod jirka.rouzi v 03 črc 2009 16:05

Zdravím všechny,navigaci mio konretně model c320,mám už asi dva roky,nic méně ji asi rok nepoužívám,důvod je prostý začlo to různýmy unlocky a zjištěním že toto pna umí spoustu jinejch věcí když je jeden hračička.I stalo se mi že se navi. začla sekat a zpomalovat,i odstranil jsem pár souborů a nasledně provedl defragmentaci my flash disk a odpojil od pc(toto nikdy nedělejte po takových to upravách)Od té doby mio naběhne do orangové obrazovky a napíše hlášku memory is insuff bla bla bla a poradí ať odinstalujete nějaké programy či soubory a zkudte znovu.Ovšem radu jak na to už nepřidá.Někde jsem vyčetl že mio se dá vrátit do původního nastavení,pokud zamrzá po boot stiskem displaye i učinil jsem a vida nezamrzne, hláška mizí ale je stále juen oranžová obrazovka.Toto vyzkoušeno několikrát a pokaždý stejný výsledek.Pak jsem někde našel další trik a to když takto naběhne a zbaví se hlášky tak na dvanáct fteřin podržet vypínač pak běhen dvou fteřin zmáčknout jednou a naskočí znova orang. obrazovka po připojení k pc naskočí obrazovka z komunikačním logem asi tak na pět fteřin pc nestíhá reagovat a cela mio se restartuje a znovu od píky.Vyzkoušel jsem tedy všechny možné unlocky a já nevím jaké všelijaké programy na kartu sd a nic nepomahá.jediná šance jak opravit je poslat do Tábora a nechat vyměnit zakl.desku.To neudělám,u tohoto modelu se to nevyplatí.Nepomůže vám ani odpojit baterii nebo ji nechat totalně vybít,prostě nic.Tento příspěvek je vlastně zkušenost o kterou se chci podělit.Na závěr snad jen radu:POKUD VASE MIO FUNGUJE JAK MA NEVYLEPSUJTE JEJ.
jirka.rouzi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 13 kvě 2009 20:56

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod deusexx v 03 črc 2009 19:38

Tak toto mě nenechává chladným.Konkrétně tato věta:POKUD VASE MIO FUNGUJE JAK MA NEVYLEPSUJTE JEJ. K tomu můžu jen říct,že pokud bychom se toho drželi,tak asi všichni jak tu jsme,jedem ještě na tom softu,co byl v navigaci(Miomap) a iGO8 je nám na hory vzdálený Softík :o Každý si musí uvědomit,že to ovládá nějaký windows,což je sám o sobě VIR :lol: Mohl bych o tom psát romány.Naposledy dnes.A podle toho je potřeba se k tomu chovat.Ovšem tím nemám nic proti autorovi a jeho příspěvku.Je to jeho zkušennost a každý jsme si něčím prošli.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod tomasii v 04 črc 2009 17:06

Musím se uživatele jirka.rouzi zastat. Když se ti stane to, co jemu, tak se do Mia už nechceš vrtat. A není první. Už tři uživatelé mi psali o stejném problému po formátování, oni u Cx20. Když po jeho skončení neudělali Mount (chtěli udělat tvrdý reset a tím dát Mio do normálního stavu), tak se Mio zaseklo na oranžové obrazovce.

V Cx20 pomůže specielní program, který mají servisáci, a tím se dá Mio oživit, například zformátováním. U Cx10 by to mohlo jít "servisním startem" (tj. startem po vypnutí/zapnutí šoupákem) při současném stisknutí 1. a 3. tlačítka odspodu. Objeví se modrá obrazovka a přex Exit a Other tools se dostaneš do menu "Other tools", kde se dá formátovat a jsou k dispozici další funkce, kterými se asi dá Mio i definitivně odepsat. Pokud je ale Mio k nepotřebě, mohla by některá z funkcí (třeba ten formát s pojmenováním svazku na My flash disk) pomoci.

JE TO BEZ ZÁRUKY, SÁM JSEM TO NEMUSEL NA SVÉM MIU ABSOLVOVAT. KAŽDOPÁDNĚ POUŽÍT S VELKÝM ROZMYSLEM!
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod jirka.rouzi v 05 črc 2009 21:40

Dík za zastání :D Moc to neřeším,nejsem žadnej expert na pna či pda,radu nebo zkušenost jsem jen chtěl předat dál,možná kdyby mě někdo upozornil v klidu bych si aktualizoval mapy a jezdil podle mia dál.
jirka.rouzi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 13 kvě 2009 20:56

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod tomasii v 06 črc 2009 22:31

Ještě k té C320. Kdybys ji poslal do Entershopu,tak by ji téměř na 100% oživili. Zavolej a domluv se s nimi.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod deusexx v 07 črc 2009 06:15

to tomasii Tome,já to chápu,že pokud se někomu stane něco takovýho,tak už má strach experimentovat.A skrz něco podobnýho,jsem se tady na foru snažil jednoho člověka "přesvědčit" ať si igo napřed testne z karty a až si to ošahá a něco málo tady pročte,ať laboruje s tím, dát to do šochtle.Já sám mám jednu verzi přímo v šochtli,ale nikomu ji tam z různých a jiných důvodů nedávám.Je to jistota.Soudruzi se pak začnou hrabat v kde čem a může to dopadnout všelijak.Na kartě není teoreticky co skazit ;)
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron