Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vadný soubor PPATH.TXT

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod deusexx v 03 úno 2009 16:36

Zas až tak velkej problém bych to neviděl.Umaž si něco z té instalačky.Třeba hry nebo něco,co nepoužíváš.Je to ve složce MioAutoRun\Programs\
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod SvoDa v 03 úno 2009 16:37

Chlape, ono se to nemělo mazat, ale formátovat, což v mnoha případech a důsledcích není totéž, což ale jak tě znám moc dobře víš, takže doufám, že jsi to tak myslel ;)

K tomu tomasII unlocku je napsáno"
V základním menu je v pravém horním rohu okénko do windows (backdoor). Poklepem na toto místo vyjede dolní lišta, která ti umožní přístup k funkcím Windows. Dalším poklepem se okénko uzavře.

Formátování, scan, nebo defragmentaci můžeš provést následovně:
Spusť unlock a najdi si třeba pomocí Filmana ve Windows program control.exe (nesmíš mít nastavené hide na systémové soubory), spusť ho a jsi v menu Control Panel.

Pak najdi v menu Storage Manager, spusť ho, navol DSK1: NAND Drive (u C520 má velikost 952,5 MB, u C720 1.86 GB), šoupni si obrázek doleva, zvol Properties a v nich máš jak Format, tak Scan i Defrag. Aby ti to jelo, musíš nejprve zvolit drive Dismount od systému.
Předem si jako vždy udělej 100% zálohu MFD (pokud to jde). Po skončení neuvidíš MFD, proto musíš udělat tvrdý reset.

Pak už lze připojit k PC.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Tomáš Kubec v 03 úno 2009 17:58

jj mazání samozřejmě nepomohlo, tak přišlo na formát :-) pak se již k PC řihlásí, ale je tu zase problémek :-) na přetažení zálohy to MIO stejně nerozdejchá, ale jde alespoň kdykoliv připojit :-) testul jsem obnovu z CD ale program nenajde mio, ale to bude možná tím, že to bylo na Vistách, později testnu na XP :-) a snad bude pokoj
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Tomáš Kubec v 03 úno 2009 19:01

Tak jsem v situaci kdy to ani z CD v XP nejde obnovit :-) Nu což :mrgreen: Bay MioMap a do přístroje půjde taky iGO. Jinak z karty mi už iGO v pohodě pomocí unlocku valí.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod SvoDa v 03 úno 2009 19:07

z karty mi už iGO v pohodě pomocí unlocku valí

To mi valilo ikdyž jsem měl to MIO v tom "oranžovém stavu". problém byl ten, že jsem MIO nepřipojil k PC, jinak mne to při použití unlocku v ničem neomezovalo.

K té obnově MFD: To mi fakt chceš říct, že jsi tam nenakopíroval zálohu MFD?
Já tam po formátu nemusel nic obnovovat z CD a jen jem prostě nakopíroval zálohu MFD, kterou si čas od času udělám.
Co ti to píše?
Nebo se ti to tam sice nakopíruje, ale MIoMap nespustí? Hlásí nějakou chybu, nebo jak?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Tomáš Kubec v 03 úno 2009 19:14

ono to z toho unlocku předtím nešlo protože protože bylo málo místa. zálohu jsem v pohodě nakopíroval, ale MiOMap prostě nejede (bez jediné hlášky)
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod SvoDa v 03 úno 2009 19:24

No a nemáš tam pořád vadný ppath.txt, který ti to tlačítko MioMap umrtvil? ostatní tlačítka MioMenu jedou?
Zkoušel jsi MioMap rozjet z MioPocketu, nebo třeba poklikem na MioMap.exe přes TC.
Když ani to nepůjde, zkus si svou složku MioMap s obsahem Miomapu nahrát na SD třeba hned vedle iGO8 a zkus jej spustit poklikem přes TC odtud.
Pozor, jestli jsi unlock neodinstaloval, tak tlačítko MioMap v Menu slouží pro návrat do unlocku nikoliv pro spuštění MioMapu a je tedy přemapované :!:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Ivo K v 03 úno 2009 19:56

Tome, obnovení dat z originálního DVD ti nepůjde, protože máš už jiný FW po poslední oficiální aktualizaci.
Pokud by jsi chtěl odnovovat data z oficielních záloh, musíš použít poslední upgrade, tedy těch 7 zip souborů(asi 1,3GB), které jsi jistě stahoval koncem roku 2007 z oficiálního webu Mia.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Tomáš Kubec v 03 úno 2009 20:43

To Svoda: jj z TC to jde
To Ivo: to už si fakt nepamatuju

už na to prdím, řešit to nebudu :-)
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod SvoDa v 03 úno 2009 20:47

Jestli ti MioMap přes TC jede, tak bude chyba v tom MioMap tlačítku a máš nějakou botu v tom tvém ppath.txt, pokud ho tam tedy vůbec máš.
Pokud ne, tak je nějaká chybka v ppath.txt ve windows a tu vyléčíš hardresetem a mělo by to tlačítko MioMap být zase OK.
Ten origo ppath.txt se totiž edituje instalací MioPocketu, bo ten si právě tlačítko MioMap přemapovává pro návrat do unlocku.
Ale když prdíš, tak prdíš :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron