Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vadný soubor PPATH.TXT

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod St@nley78 v 10 čer 2011 08:52

Zdravím,

mám pravděpodobně mrtvé MIO C720. Upravoval jsem již několik navigací MIO a vždy bez problému - včetně té mojí. Jenže nyní jsem si s MIem hrál a pravděpodobně jsem si pok**** PPATH v adresáři Program Files.
Díky tomu mi MIO přestalo fungovat. Naběhne pouze úvodní oranžová obrazovka a s PC se nespojí.

Pročetl jsem snad všechno, co se dá (dřív, i nyní), takže vím, na čem jsem. Je to moje chyba a za blbost se platí. Neměl jsem experimentovat.

Bohužel, stav je následující. Oranžová obrazovka, s PC se nespojí, zkoušel jsem všechny možné unlocky, jenže mi u nich nefunguje dotyk obrazovka. Takže nelze unlocky ovládat. Jediný, který reaguje alespoň na tlačítko uspání (krátký stisk) je STOPWORD unlock. Jenže to je asi tak všechno. Objeví se chyba "Windows MainShell".

Takže nemám možnost, jak se dostat k nějakému správci souborů a pokusit se vadný PPATH vymazat.

Je ještě nějaká jiná možnost, jak MIO opět zprovoznit, nebo jedině poslat do servisu?

Díky za všechny rady.
St@nley78
 
Příspěvky: 5
Registrován: 07 čer 2011 07:36

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Jasper v 10 čer 2011 09:50

A tenhle technický unlock jsi zkoušel ?
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/systemova_udrzba_cx20.html
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod St@nley78 v 10 čer 2011 09:53

Zkoušel jsem všechny!

Problém je ten, že mi při jejich spuštění nefunguje dotyková obrazovka, takže nepoužitelné. Bohužel kromě unlocku STOPWORLD nefunguje ani uspání navigace tlačítkem, Funguje jen HARDRESET. Jinak nic.
St@nley78
 
Příspěvky: 5
Registrován: 07 čer 2011 07:36

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod agent007 v 10 čer 2011 11:30

Také se mi to stalo při laborování z unlockem a pomohlo jen zaslání zde známému léčiteli Adamovi,za čtyři dny i z poštou bylo zpět zase k mé radosti plně funkční.Má vše potřebné,napiš mu zprávu,podá ti určitě další informace jak postupovat.
agent007
 
Příspěvky: 232
Registrován: 25 úno 2010 10:16

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod St@nley78 v 10 čer 2011 11:38

Už jsem mu zkoušel napsat na ICQ.

Ale od rána si s tím hraju a nyní se mi nějakým způsobem podařilo konečně asi po 100 pokusech (a to nepřeháním) dostat do systému. Zdá se, že MIO se mnou konečně začalo mluvit. nechci to zakřiknout. Teď jsem naformátoval MFD a zkusím nakopírovat zpět zálohu MFD, co mám. Tak držte palce.
St@nley78
 
Příspěvky: 5
Registrován: 07 čer 2011 07:36

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod SvoDa v 10 čer 2011 11:46

Tak hodně štěstí. jen doufám, že za záloha nebude s tím vadným ppath.txt. :mrgreen:

Mimochodem, je to dost haluz, že se ti to nakonec podařilo připojit k PC. :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod St@nley78 v 10 čer 2011 12:21

Mám zálohu ještě s komplet původním MIO. Asi dva měsíce mi navigace normálně fungovala, jak s TT, tak s IGO Primo. Dneska jsem měl blbej nápad si s ní pohrát. Chtěl jsem přenastavit spouštění IGO pomocí PATH. Tím jsem to podělal. PATH jsem si ručně upravoval. Tím to začalo. Oranžová obrazovka, komunikace s PC žádná, použití žádného unlocku nezabíralo. Nikdy nešla obrazovka, takže nešlo nic dělat. Usínání buď nešlo, nebo nepomáhalo.

Až asi na 50tý pokus s unlockem z webu Tomasii UNLOCK.ZIP (ten s majákem ;) ) se navigace umoudřila a pustila mě do systému. Pak už to šlo snadno. Ale nekecám, strávil jsem tím 7 hodin čistého času.

A co pomohlo? Nevím, prostě se najednou umoudřila.
St@nley78
 
Příspěvky: 5
Registrován: 07 čer 2011 07:36

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod tomasii v 10 čer 2011 12:24

A až to prošťoucheš (sám, nebo s Adamem), tak si přečti, proč se ta složka má jmenovat program files a ne Program Files. :idea:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod St@nley78 v 10 čer 2011 12:26

Jasný, já vím, už jsem to četl. I když se přiznám, že až teď (přesně tuhle pasáž). Ale PATH jsme upravoval ručně i dřív a bez problémů. Tentokrát jsem ale blbec udělal až moc zbrklých změn.
St@nley78
 
Příspěvky: 5
Registrován: 07 čer 2011 07:36

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod tomasii v 10 čer 2011 12:35

Já opravoval kolegovi bez záruky jednu C520, která se chovala stejně, jako ta tvoje. Asi po 100 pokusech spustit "Technický unlock" jsem se dostal dál a podařilo se mi spustit CECMD a smazat složku Program Files a pak už jsem byl za vodou.

Formátovat flashku beru jako opravdu poslední možnost, protože je to dost jistá cesta k Adamovi.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků