Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vadný soubor PPATH.TXT

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Jiří Zeman v 15 črc 2015 06:54

Ahoj. Tak jsem se dostal do stejného popisovaného problému na C520. Oranžová obrazovka, výstražný trojúhelník s popisem poškozeného souboru Meinschell.exe. S malým rozdílem, že mě navigace nejde vypnout krátkým stiskem. Pouze tvrdým restartem, kdy se opět vrátí pouze do výše zmiňovaného oranžového stavu. Pokouším se neustále o technický restart (prvá i druhá varianta), ale zatím bez úspěchu. Nemám jich ještě 100, ale asi 50. Nyní musím navigaci dobít. Půjčil jsem si od zeťáka druhou C520 a hledal jsem v ní zmiňovaný soubor PPath.TXT. :sad: Marně. Na MFD vedle seting má pF, ale zmiňovaný soubor tam není. Je to možné? Použil jsem TC, vše jak popisujete a nevidím ho. Zkoušel jsem ho pohledat i přes PC a také nic. :x Pokud má někdo nějakou užitečnou radu, která se ve vláknu ještě neobjevila o znovuzprovoznění MIA, prosím o její zveřejnění. Budu nadále postupovat v neúnavném tvrdém restartování a doufat, že se některý z pokusů technického unlocku dostaví. JZ :search:
jura
Uživatelský avatar
Jiří Zeman
 
Příspěvky: 80
Registrován: 10 lis 2008 15:55
Bydliště: Jihlava, Březinova ul.

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod amatér v 15 črc 2015 07:06

Já bych doporučil servis. Popř. přes SZ Požádat addama. Je to rychlejší, bez nervů a účinné.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Jiří Zeman v 15 črc 2015 07:35

Napsal jsem mu a uvidíme. Dík. JZ
jura
Uživatelský avatar
Jiří Zeman
 
Příspěvky: 80
Registrován: 10 lis 2008 15:55
Bydliště: Jihlava, Březinova ul.

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Ivo K v 15 črc 2015 09:08

Ještě můžeš vyzkoušet servisní SD kartu:
viewtopic.php?f=55&t=2552&hilit=servisn%C3%AD
Já s ní mám dobré zkušenosti.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron