Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vadný soubor PPATH.TXT

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod tomasii v 23 led 2009 18:00

Myslím, že máš nakopnutej firmware, bude to chtít jeho přeinstalaci, ale standardně to nepůjde. Takže Entershop/CDC a když ani to, tak Tábor. :shock:

Taky jsem měl problém, mně zase Mio trvale vyhazovalo chybu BT a posílalo mě na výrobce. Pomohla přeinstalace fw. :o

Asi to čeká všechny z nás, co furt něco zapisují a mažou v Miu a vytahují a zastrkují usb kabel a samozřejmě neodpojují Mio od pc pomocí "Bezpečně odebrat ..." :(
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2009 18:21

K Entershopu už to jede ;) ,
s BT jsem problém nikdy neměl,
MIO nebo SD vždy odpojuji "bezpečně..." Navíc, když chci něco dostat do MFD, nakopčím to z PC na SD a z ní do MFD, takže MIO prakticky nepřipojuji - až na včerejšek, kdy jsem dával upravený ppath.txt kvůli novému changeru, jelikož k ppath.txt se nelze dostat - jak tam je, tak již jen přes PC.

Jak jsem se dnes koukal přes unlock do souborů v tom mém MFD, tak problém bude asi opravdu přímo v tom ppath.txt. Když jsem ho přes commander otevřel, byly tam znaky které tam být neměly a které v kopírovaném souboru uloženém na PC nemám a odpoledne, po několika resetech ten soubor vykazoval velikost 2 kB, ale byl úplně prázdný :o .
Myslím, že tudíž došlo k špatnému nakopírování ppath.txt do MFD/Program Files, kterým se nastavují cesty k tlačítkům MioMenu. Proto nevidím menu a proto nejde připojit k PC, jelikož jsem si v minulosti všiml toho, že před začátkem komunikace MIO<->PC blikla datová obrazovka->oranžová->MioMenu->datová obrazovka a totéž při odpojování.
Takže si myslím, že když mi defacto chybí MioMenu, jelikož ppath.txt se rozsypal, a tlačítka "neexistují", nelze připojit k PC, jelikož datový přenos musí při startu absolvovat návštěvu MioMenu.

Tomáši, hlavní origo MIO soubor ppath.txt je přímo ve složce windows a obsahuje ty origo cesty a věř, že v něm zapisovat prostřednictvím comanderu jde. Ruční editace ppath.txt ve windows přes TC však nepomohla, jelikož Ppath.txt v MFD/Program Files je mu nadřazen a ty cesty přemapovává. Nebylo by tudíž schůdnější dávat (přepsat) ppath.txt tam (ve windows) :?: , na místo toho, dávat ho do MFD/Program Files, kam se bez PC nedostaneš a stane se pak to, co mně :?: ?
Mimochodem před pár dny měl tentýž problém soused http://forum.mio4u.cz/viewtopic.php?f=1 ... +pc#p26061 a určitě nejsme sami.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod tomasii v 23 led 2009 18:50

Pokud je vlastně Mio živé a bylo by to jen v ppath.txt, tak by to bylo celkem jednoduché. Jakmile se rozjedou (i neúspěšně) Windows, tak zřejmě tenhle soubor zablokují. To se dá ale obejít unlockem, kdy unlock před konečným resetem nakopíruje ppath.txt do Mia. Stačí vzít kartu s unlockem a přidat do rootu unlocku zdravý soubor ppath.txt a do souboru MioAutoRun.scp řádek
Copy "\Storage Card\ppath.txt" \My Flash Disk\Program files
nebo možná
Copy "\Storage Card\ppath.txt", "\My Flash Disk\Program files",1
a mělo by to pomoci.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2009 18:57

Nápad je to dobrej, ale v MioPocket žádný soubor MioAutoRun.scp není :( jen MioAutoRun.mscr
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod tomasii v 23 led 2009 19:05

Tak to napiš do toho MioAutoRun.mscr, v tomhle případě spíš tu druhou variantu s 1 na konci, aby to přepsalo ten původní ppath.txt

Dal bych to někam k začátku, aby se to určitě provedlo.

Napadlo mě, že by taky šlo použít jen mazání, např: Delete ("\My Flash Disk\Program Files\ppath.txt")

Pokud nedostaneš chybovou hlášku, tak to půjde. Je ale možné, že nepůjde smazat a pak je to v kélu a fakt pomůže asi jen update fw.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2009 19:16

Jako možnost poslední záchrany před odesláním do servisu by to šlo vyzkoušet, ale já už to odeslal, můj vlastní boj byl marný, jelikož bude asi potřeba flashovat, aby bylo možno dostat se dovnitř.
Děkuji za podněty.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod oltcit v 23 led 2009 19:40

pbs07 píše:
SvoDa píše:[tmc]
enable_subscription=1
...... Ted kód tam už byl - proto jsem ten svůj kód rozpixelizoval, aby někdo neopisoval :lol: :lol: :lol:


To mi pripomina Philipsovo Video On Demand - (DVD) prehravac ma svuj jedinecny kod, a na nej si objednavas filmy. Tzn. oficialne si ten film nepustis na jinem prehravaci. A tady se to tvari podobne - s timhle kodem jdes na web a na nej si aktivujes prijem TMC, resp. dostanes od nich odemykaci kod. Co jsem nasel, tak tohle je potreba nejbliz v UK, Evropa je free.


Mozem sa spytat,kde si nasiel tie info o platenych sluzbach? Ja som v UK,prijimam TMC info normalne zadara,aktivoval som tu volbu v sys.txt,objavila sa v ponuke iGO,zial mam VGA displej a ani v jednom rezime(portrait or landscape) sa nekoretne zobrazuje to informacne navestie o zadani kodu(nedokazem ho precitat v plnom rozsahu(ale to je nepodstatne) ked som do zadavacieho formularu nezadal ziaden kod a potvrdil to,tak zahlasilo ze zadany kod nieje platny(tMC informacie vsak prijimane su) Cize k otazke,mas adresu kde je mozne tuto sluzbu zaplatit? Kludne to skusim,ak je to mozne,ci sa zlepsi uzitna hodnota tych informacii....
Screen002.jpg
Screen003.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2009 19:51

žádná http://www.adresa tam není, je tam http://...com
Mrkni se do dictionary.lang
http://clarion.buytmc.com
www.mio-tech.com/tmc
Asi tam ta webovka naběhne tam, kde jsou TMC info placené a potom, když ti vypršel kredit.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod Ivo K v 23 led 2009 20:11

Dane, držím palce, ať se Ti brzy vrátí Tvoje 520 v pořádku! ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod deusexx v 23 led 2009 21:02

Dane držím palce,ať to dobře dopadne.A to co píšeš,že ten path nejde přepsat z karty do GPS jsem tu už vzpomínal před několika měsíci.Jenom připojením k PC to zabralo.Nenapadlo mě,že by to mohl být takový problém.Ono to fakt něco drželo a nedovolilo "přepsat" :(
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron