Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vadný soubor PPATH.TXT

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod tomasii v 23 led 2009 21:10

Zkusím udělat nejaký jednoduchý unlock, který smaže ppath.txt - ono to jednoduchým doplněním do nějakého unlocku, jak jsem psal, možná nepůjde. Chce to ale testovat na Miu a po zkušenostech Dana... :mrgreen:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2009 21:45

Kluci, děkuji za podporu.
Abych pravdu řekl, tak jsem z té havárie dost otrávenej. Měl jsem to tak pěkně vytuněný a pak jedno nekorektní připojení k PC a je konec.
Snad Adam zapracuje, pokropí Amore MIO živou vodou a udělá možné a nemožné a vrátí se mi to opravdu v pořádku.

Tome,
1. ten jednoduchej unlock pro výmaz ppath.txt rozhodně udělej a jakoprvní ho naostro otestuje ho ten, kdo dopadne jako já, jelikož nebude mít co ztratit a za pokus nic nedá. Naopak může získat opět funkční MIO.
2. nebo se taky pokus o unlock, který dostane do MFD/Program Files ten ppath.txt z windows, tzn. origo ppath.txt a tlačítka budou fungovat jako v origo menu a půjde se připojit k PC pro návrat upraveného ppath.txt.
3. nebo taky unlock pro kopírování "záložního" vlastního ppath.txt, který by byl na SD a kopíroval se unlockem z SD (jak jsi navrhoval původně)

Možná, že s troškou optimismu funkčnost 2. a 3. můžeš vyzkoušet sám tím, pakliže:
ad 2. zkusit jej nakopírovat do nějaké jiné systémové složky, kde neuškodí (když jsem se přes unlock TC díval na jeho vlastnosti, tak je skrytý a systémový, ale nikoliv jen pro čtení - zkoušel jsem ho ručně v MIO i přepisovat a šlo to (nebylo co ztatit)). Mimo to, jej přepíše právě unlock, jelikož namapuje tlačítko MioMap v MioMenu pro návrat do unlocku
ad 3. pokod ppath.txt na SD bude mít identický obsah jako ten, který nahrazuješ v MFD/Program Files, tak když se nenakopíruje, nestane se nic a když se nakopíruje, bude fungovat, není důvod, proč by se obsah měl poškodit. Jestli se nahradil poznáš podle datumu a času souboru.

Nijak tě Tomáši pochopitelně neúkoluji, ale jsi na unlocky a Mortscripty machr, který tu nemá konkurenci. A když je někdo jediný, kdo může, tak musí :!: :lol:
Naposledy upravil SvoDa dne 23 led 2009 22:05, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod oltcit v 23 led 2009 21:54

SvoDa píše:žádná http://www.adresa tam není, je tam http://...com
Mrkni se do dictionary.lang
http://clarion.buytmc.com
http://www.mio-tech.com/tmc
Asi tam ta webovka naběhne tam, kde jsou TMC info placené a potom, když ti vypršel kredit.



dictionary.lang som nenasiel,ale v tmc.ui som nasiel zmienku,podla ktorej sa zda,ze to plati pre uzemie USA.
1/podla clarionackej stranky tu sluzbu poskytuju len na uzemi severnej ameriky
2/ zahlasuje chybu(neplatny odkaz)

PS prajem uspesne vyriesenie Tvojho problemuso zelezom... ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2009 22:02

@oltcit: dictionary.lang je soubor s překladovými výrazy v tvém Slovak_lang.zip ve slože content/lang.
Jsou tam originální EN výrazy, které jsou pak přeloženy do tvého jazyka, zakže jsem se pídil, jaké jsou v těch origo výrazech varianty textů ;)
Díky za podporu ohledně mého železa (šrotu) :D
Mimochodem, v Olomouci celý den prší, jako v Anglii :(
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod oltcit v 23 led 2009 22:10

Ci prsi to neviem,teraz som vstal :lol: a idem pozriet do prace...
Aha tak v lang.zipe.....tam som nepozeral,ale ten ui subor bude smerodatnejsi.Inac tu su platene niektore sluzby s TMC infom,ale to su ine systemy a na inych zariadeniach.Tieto volne siritelne cez FM vysielanie su postacujuce(aspon sa mi zatial osvedcili,okrem pripadov kedy boli neskor aktualizovane a pod.) treba si najst tiez len sposob ako tie info citat,co ignorovat a co nie a hlavne vypnut automaticky prepocet :lol:
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2009 22:13

oltcit píše:Ci prsi to neviem,teraz som vstal :lol: a idem pozriet do prace...

Já myslel, že bydlíš v UK a ne v Austrálii či USA :lol: :lol: :lol:
Nebo pracuješ v nočním baru :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod Ivo K v 23 led 2009 22:19

Dane, myslím si, že ve Tvém případě jde o vadu, která nemohla být způsobena nesprávným odpojováním od PC nebo unlockem.
Wokna se po tvrdém vypnutí natahují kompletně čisté z pevné paměti.
Myslím si, že opravení ppath souboru by ti také nepomohlo.
Díval jsem se do staré zálohy Mia s "originálním stavem" a ppath tam samozřejmě není.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2009 22:22

Origo ppath.txt je ve windows a ty si nemáš jak zálohovat. Mrkni se na něj přímo ve svém MIO v TC, bo v PC jej a ani windowsy neuvidíš.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod Ivo K v 23 led 2009 22:26

To máš samosebou pravdu, ale tento ppath(origo) se natahuje z pevné paměti po tvrdém vypnutí znovu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: SYS.TXT pro verze 8.3.1.xxxxx

Příspěvekod SvoDa v 23 led 2009 22:28

No právě, ale ten ppath v MFD/Program Files je tomu z win nadřazen
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků