Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Vadný soubor PPATH.TXT

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Ivo K v 03 úno 2009 20:49

Tome, udělej tvrdej reset, a přes PC nahraj nějakou zálohu iGO8. Něco jistě máš.
Jo, a v PC nahraj soubor ppath.txt do MFD\program Files.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Tomáš Kubec v 03 úno 2009 21:30

Tím prděním jsem myslel obnovu starého MioMapu :-) ale i to jsem již zvládl pomocí nějakého upgrade z netu :-) Hlavně že jsem zvítězil :mrgreen: No a zejtra půjde staré MioMap pryč a do přístroje přijde iGO8. Ale pánové díky, tato zkušenost a vaše rady rozšířila zase trochu mé obzory.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod senior v 04 úno 2009 18:31

Ivo K píše:Tome, udělej tvrdej reset, a přes PC nahraj nějakou zálohu iGO8. Něco jistě máš.
Jo, a v PC nahraj soubor ppath.txt do MFD\program Files.

No já mám pořád divný problém, který nezmizel ani po nahrání záloh. Mán totiž 2 SD karty - na jedné 57201 a na druhé 64873. Po úpravách map mi přestala chodi verze 64873, 57021 jede. Chová se to tak, že po najetí základní obrazovky není zvýrazněno tlačítko MioMap, ale Zvuk. Na všechna tlačítka kromě MioMap se dá přepnout. SAVE jsem smazal. Ppath i sys mám přehráno od TomasII. Co teď? :-)
Samsung Galaxy Tab 2 7.0, skin fmilan&amatér 2.3a
Nexus 7 1920x1200
senior
 
Příspěvky: 44
Registrován: 22 zář 2008 13:17
Bydliště: Krnov

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod tomasii v 04 úno 2009 19:58

Takhle se to chová, když na tlačítko Miomap nemáš nalinkovaný program. Jinak řečeno, máš-li v ppath.txt např. jako alternativu k Miomap napsáno "Storage Card\iGO8\iGO8.exe", tak musíš mít na kartě ve složce iGO8 program iGO8.exe, jinak se tlačítko neprosvětlí a nejde ho navolit. Takže se koukni, kam link v ppath.txt vede a jestli máš na kartě na stejném místě pod stejným jménem iGO8.exe
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod SvoDa v 04 úno 2009 20:39

tomasII myslím trefil hřebíček na hlavičku. jestli ti jedno iGO z jedné karty jede a z druhé ne, neco na té druhé kartě se bude jmenovat jinak - nejspíš složka s umístěním iGO8.exe kam směřuje cesta v ppath.txt pro tlačítko MioMap
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod senior v 05 úno 2009 08:08

To mne napadlo hned, ale opravdu jsou soubory stejné. Rozjedu to na druhé kartě, vyměním karty a jede to. Po vypnutí
(tvrdý restart) to zase najede blbě. Asi si to něco načte odjinud. Vše jsem na kartě smazal, obnovil a nejde to. Pomůže formátování? Soubor iGO8.exe je první, co kontroluji! :-)
Samsung Galaxy Tab 2 7.0, skin fmilan&amatér 2.3a
Nexus 7 1920x1200
senior
 
Příspěvky: 44
Registrován: 22 zář 2008 13:17
Bydliště: Krnov

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod Ivo K v 05 úno 2009 09:20

Je-li je to opravdu tak, že dhuhá SD karta, která Ti po tvrdém resetu nefunguje je čistě kopie té funkční, tak mne napadá pouze to, že toto chování může být způsobeno nekompatibilitou vlastní SD karty(HW) nebo nekompatibilitou formátu karty.

Tu "divnou" kartu na naformátuj prográmkem od Panasonicu a potom na ni nahraj kopii z karty funkční a uvidíš.

Formátovací prográmek od Panasonicu:
sdfv2003.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Ivo K dne 05 úno 2009 22:18, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod senior v 05 úno 2009 09:49

Tak se zdá, že to formátování pomohlo! Díky! Ta karta je Kingston 8GB. Je ale zajímavé, že to nejdříve na té kartě určitou dobu chodilo a potom to začalo blbnout. Zkoušel jsem dát jiný skin a pak to začalo. Obnova nepomohla - až teď po formátování. Jdu si koupit ještě jednu kartu. :-)
Samsung Galaxy Tab 2 7.0, skin fmilan&amatér 2.3a
Nexus 7 1920x1200
senior
 
Příspěvky: 44
Registrován: 22 zář 2008 13:17
Bydliště: Krnov

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod tomasii v 07 úno 2009 13:40

Tak s Kingston 8GB class6 nemám dobré zkušenosti. Běží mi na ní sice všechna iGO8, která jsem zkoušel, ale jen do uspání. Po probuzení se kterékoliv iGO8 rozběhne a pak se hned kousne a pomůže jen reset. Vuvu má stejnou kartu, jemu na ní iGO8 běží, dokonce se i probudí, ale občas se za chodu začne chovat divně, naviguje, ale poloha se nemění. Taky pomůže jen reset. Přitom s Kongston 4GB class6, 4 i 2 problémy nemám.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Vadný soubor PPATH.TXT

Příspěvekod senior v 08 úno 2009 15:14

Může tedy někdo doporučit nejvhodnější kartu? Asi jsem to s 8GB přehnal - 4GB by mi mělo stačit. I když zatím po tom naformátování problémy nemám.
Samsung Galaxy Tab 2 7.0, skin fmilan&amatér 2.3a
Nexus 7 1920x1200
senior
 
Příspěvky: 44
Registrován: 22 zář 2008 13:17
Bydliště: Krnov

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron