Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Příspěvekod benben v 02 úno 2013 15:45

Ahoj ,na hd2 igo8 8.3.4 nebo 8.3.5 skin gurjon ,nákladní vozidlo, při zadáváni adresy příklad: D-70469 STUTTGART Dornbirner strasse 23 se vůbec nenačte trasa ,naskočí nápis .....váš cíl je v nedostupné oblasti..... pokud se musim dostat na tu adresu tak musim změnit nákladní vozidlo na autobus nebo auto. Chtělo by to povolit vjezd do zákazu nakl.automobilu a byl by problém vyřešen tak jak je to třeba v primu
Na primu je to v pohodě pokud se dostanu do zákazu pro nakladní auta tak naskočí upozornění to odklepnu a jedu dál .
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Příspěvekod Michail v 19 dub 2013 22:05

Mám podobný problém s 8.3: "V blízkosti bodu není silnice". Nedovolí mi to zadat bod v prázdnu. Ikdyž nastavím, že jsem chodec, nemůžu si zadat cíl v neobydlené oblasti. Ať už protože tam jsou nezmapované cesty, nebo tam prostě žádné nejsou. Přitom by mi stačilo, aby mi navigace ukazovala směr a vzdálenost k cílovému bodu. Ideálně abych si zadal cíl a průchozí body, které zjistím od jiných dobrodruhů z internetu a navigace mi ukazovala vždy směr k dalšímu bodu. Je nějaká možnost k tomu tenhle software donutit?
Michail
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 dub 2013 21:39

Re: igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Příspěvekod amatér v 19 dub 2013 22:20

U PRIMO je to volba navigovat mimo cestu. Zda to umí i iGO8 si už nepamatuji.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Příspěvekod fmilan v 20 dub 2013 10:11

V defaultu iGO8 tuto možnost nemá.
Je to však v některých skinech. Třeba skin Gurjon má v "Nastavení - Navigace" volbu Režim bez silnic (vzdušnou čarou).
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Příspěvekod minkwitz v 08 bře 2014 12:30

Dobrý den,potřebují prosím poradit,mám čínskou navigaci s igo primo,když si zadám profil tahač,zadám adresu,tak pokud je na trase zákaz pro náklaďály,tak mi to napíše: pozor!rozměry vozidla zadané v aktuálním profilu překračují omezení pro tuto oblast. když odkliknu ok,tak mě to vrátí zpět na zadání adresy a trasu mi to nespočítá. Už jsem jednu čínu s igo primo měl,a ta šlapala v poho,jen byla pomalá,tak jsem si pořídil s rychlejším procesorem,a tam mi to taky psalo,ale ta jsem to odklikl,trasu mi to spočítalo a jel jsem.
minkwitz
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 bře 2014 11:48

Re: igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Příspěvekod amatér v 08 bře 2014 14:59

Já také nedokážu protáhnout lodní lano, ouškem jehly.

Pokud k zadanému cíli nevede žádná cesta, která splňuje parametry vozidla, logicky nemůže být vypočítána žádná trasa.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Příspěvekod minkwitz v 08 bře 2014 15:20

Ne,trochu mi nerozumíte.Když dám vedle sebe tu starší navigaci a tu novou a zadám stejné parametry-tahač,tak ta první trasu spočítá i přes to upozornění,jen mi to ukáže,že např. v cíli je omezení nad 3.5t,ale jedete,a když se k omezení přiblížíte,tak mi to napsalo,že vjíždím do zony s omezením,ať ji opustím,nebo pokračuju dál ipřes právní omezení.odklikl jsem to a jel,ale ta nová-při stejné trase mi napíše hlášku o omezení trasy,ale nepustí mě to dál,hodí mě to zpět do zadání adresy.Jezdím nálaďákem i do center velkých měst v evropě,takže občas musím i do zákazů.
minkwitz
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 bře 2014 11:48

Re: igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Příspěvekod amatér v 08 bře 2014 16:09

Jde o použití *.ftr souborů. Pokud nejsou používány, navigace trasu naplánuje i do míst, která jsou pro nákladní dopravu omezena.
Pokud jsou používány (zde už je zohledněna i výška, váha a šířka vozidla) a cíl je v oblasti, do které navigace nemůže vyhodnotit dle zadaných rozměrů průjezd, trasu vypočítat prostě nemůže.
Jak to zjistit je jednoduché, pro zkoušku odstranit soubor *.ftr daného státu, potom zkušebně naplánovat tu samou trasu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Příspěvekod minkwitz v 08 bře 2014 16:26

Díky za radu,zkusím,jezdím do Paříže,Amstru,atd,vozím knihy na konkrétní adresy(obchody) atd. Volal jsem prodejci,a ten mi říkal,že to je nejnovější verze prima,a že oni se tím jistí,aby se lidi nevymlouvali,že je navigace dovedla někam do uliček,doporučil mi přeinstalovat komplet tu starší verzi,co mám v té prví navigaci do té nové.
minkwitz
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 bře 2014 11:48

Re: igo8.3.5 ....váš cíl je v nedostupné oblasti....

Příspěvekod amatér v 08 bře 2014 17:25

Co je to za prodejce? Prodává kreklé verze, a ještě plácá hovadiny. :roll:

Pokud by to byla originální verze, nebylo by možné ji překopírovat do jiného zařízení. :ano:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků