Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

primo návěstidla (dálniční panel) bez šipek

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: primo návěstidla (dálniční panel) bez šipek

Příspěvekod jednicka1111 v 27 kvě 2013 17:20

asi máš pravdu,ale navigačku nemám starou,mám mio 680 spirit,měl jsem tam originál mio mapy ale dal sem celý soft pryč a kamarád mi tam nahrál igo primo,což je uplně super,ale má to mírně pozdní reakci,ale dá se na to zvyknout,a pokud se s tím nedá nic dělat tak to nebudu ani řešit.
jednicka1111
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 kvě 2013 17:01

Re: primo návěstidla (dálniční panel) bez šipek

Příspěvekod tomasii v 27 kvě 2013 21:36

Když naviguji podle Primo v Samsungu S2, tak mám okamžitou odezvu. Mio C520 celkem stíhá, nesmím moc rychle odbočovat a Dejvid 4 nestíhá vůbec. Takže i s novější navi můžou být problémy. :zed:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: primo návěstidla (dálniční panel) bez šipek

Příspěvekod jednicka1111 v 05 čer 2013 19:40

chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jak zrušit z navigace funkci kontrola dojezdu,pořád mi to v levém horním rohu ukazuje nějaký čas který jsem moc nepochopil k čemu je,jestli někdo ví jak to z tama dostat tak napište,mě se to zatím nepovedlo.
jednicka1111
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 kvě 2013 17:01

Re: primo návěstidla (dálniční panel) bez šipek

Příspěvekod SvoDa v 05 čer 2013 19:52

Jestli tím myslíš ubývající čas pod šipkou příštího manévru, tak to je čas, který ti do onoho manévru zbývá.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: primo návěstidla (dálniční panel) bez šipek

Příspěvekod jednicka1111 v 05 čer 2013 20:03

tak to nebude asi ono,je to vlevo uprostřed,a když na to kliknu tak mi to píše,opravdu chcete resetovat hodnotu kontroly dojezdu,nevím co je to za funkci ale zavazí mi to tam.
jednicka1111
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 kvě 2013 17:01

Re: primo návěstidla (dálniční panel) bez šipek

Příspěvekod SvoDa v 05 čer 2013 20:17

tak to asi používáš nějaký skin, pravděpodobně fmilan&amatér nebo diMka ? a tam se dá kontrola dojezdu (zobrazení zpoždění – předstihu) vypnout někde v menu nebo dlouhým stiskem na přespříští manévr.
Proto je vždy lepší položit dotaz tak, aby ti, co ti chtějí poradit mohli vytušit o co jde, napsat, zdali a když, tak jaký používáš skin, popř. přiložit screen obrazovky.

Co nechápu je to, proč se na kontrolu dojezdu ptáš ve vlákně o návěštích :!: :roll:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků