Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Evolve cooltrax 3d

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Evolve cooltrax 3d

Příspěvekod johny82 v 20 led 2009 22:44

Odborníci, s navigací teprve začínám, koupil jsem si tuto s iGO 8.0.0.51053,Aug,2008 je to komplet Evropa, už jsem si do ni nahrál radary a hlasy povelů, ale včera jsem chtěl nahrát jiné schema mapy, na těchto stránkách http://artwork-igo8.blogspot.com/search/label/colormap jsem si schema stáhnul, ale v návodu na instalaci píšou že toto mám nahrát do navigace do adresáře CONTENT a pak do složky SCHEMA, ale v mé navigaci žádná taková složka není v CONTENT mám jen buldin, dem, lang, map,poi, spedcam a vouice. Ani skiny ani schema, tak kdyby jste mi mohl někdo poradit jak to vyřešit??

Dál by mě zajímalo, jestli je možné na vnitřní paměť navigace nahrát k iGU ještě nějakou další mapu, já jsem si zkusil stáhnout smartmaps,demo turistickou mapu Lužických hor, tuto jsem nainstaloval do navigace, ale po zapnutí mi navigace nedala na výběr kterou mapu chci spouštět automaticky se spouštěla smartmaps a k původní igo jsem se nemohl zaboha dostat, musel jsem naformátovat paměť a původní mapu ze zálohy nahrát zpět.

A poslední věc, jestli verze kterou jsem napsal výše, je aktuální a pokud ne tak jak je možné mapy aktualizovat????

Za rady moc děkuji
johny82
 

Re: Evolve cooltrax 3d

Příspěvekod amatér v 20 led 2009 23:09

- Pokud ve složce content schází složka scheme a skin, tak je jednoduše vytvoř.
- U verze, kterou popisuješ můžeš použít mapy s označením 2008.04
- Mám takový pocit, že smartmaps demo sw stačí nahrát na SD kartu, a po zasunutí do slotu se aktivuje unlock, a budeš mít volbu co spustit iGO8 nebo smartmaps, alespoň u plné verze smartmaps to tak funguje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Evolve cooltrax 3d

Příspěvekod johny82 v 21 led 2009 11:56

dík za odpověď, mohl bys mi ještě poslat odkaz kde tu 8.04 sehnat, jak to tady čtu tak se tady stále diskutuje o verzi 8.3 to je asi ještě novější soft?!?!? ten bych tam asi nedostal????
S tou SD kartou jak píšeš, že na tu nahrát smartmaps to jo, ale myslel jsem spíš jestli není možné nahrát nějakou malou topomapu i na zbývajících 0,5GB co je prázdných na vnitřní paměti?!? to asi možný neni...
johny82
 

Re: Evolve cooltrax 3d

Příspěvekod Ivo K v 21 led 2009 13:27

Ahoj.
Na mapy se podívej třeba sem:
Kód: Vybrat vše
http://www.volny.cz/sstopar/mio_mapy_igo8.html

je to tam rozdělené na mapy pro iGO8 8.0.0.(bez poznámky) a iGO8 8.3.x.(s poznámkou).
Verze iGO8 8.3.x. jsou novější SW.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Evolve cooltrax 3d

Příspěvekod Honzik11 v 23 led 2009 16:42

Ahoj, mám takovej problém. Dnes jsem si koupil tuto GPS, dal jsem jí na 5hodin do nabíječky. Když začala svítit zelená kontrolka, tak jsem ji chtěl zapnout a ono nic. Prostě ji za živa nemohu zapnout!! Pomůže mi někdo? Prosíííííííííím!
Honzik11
 

Re: Evolve cooltrax 3d

Příspěvekod mikels v 23 led 2009 16:51

Honzik11 píše:Ahoj, mám takovej problém. Dnes jsem si koupil tuto GPS, dal jsem jí na 5hodin do nabíječky. Když začala svítit zelená kontrolka, tak jsem ji chtěl zapnout a ono nic. Prostě ji za živa nemohu zapnout!! Pomůže mi někdo? Prosíííííííííím!

Záleží jak dlouho stikneš tlačítko stand by... Zkus ho držet déle... Je divný, že by vůbec nenaběhla...
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Evolve cooltrax 3d

Příspěvekod Honzik11 v 23 led 2009 17:28

už jsem na to asi přišel, spustí se, když tam nedám pamětovou kartu, ale pokud jí tam zasunu před spuštěním, tak ji nerozeběhnu.

Ale je to fakt divný, že by to nešlo spustit s kartou
Honzik11
 


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků