Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problem s kartou po aktualizacii

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod amatér v 17 úno 2009 19:22

Je to jen taková hloupost, která mě napadla. Pokud je možné to HáPečko načíst na počítači jako disk, zkus v nástrojích opravu chyb, je možné že tím přehazováním tam zůstal nějaký ten balast, který cestu k databázi blokuje. Zkontroluj taky zda jsou všechny složky v adresáří iGO8 na svém místě (může to být drobnost).
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod tomasii v 17 úno 2009 20:22

Pokud ti nejde jen a jen o poslední verzi, ale o to, aby to jelo, tak na kartu vrať pomocí Naviextras Toolboxu nějakou zálohu (doufám, že jsi si ji udělal) a až ti to pojede, můžeš zkusit znovu update.

Dneska jsem updatoval Toolbox na 1.0.5.128 a nabídl mi update do PDA. Po jeho provedení mám novější verzi 8.0.0.55127 a mapy 2008.01, takže furt 8.0.0.

Navon N460 furt updatovat nejde.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod Denis_ba v 18 úno 2009 08:37

tomasii píše:Pokud ti nejde jen a jen o poslední verzi, ale o to, aby to jelo, tak na kartu vrať pomocí Naviextras Toolboxu nějakou zálohu (doufám, že jsi si ji udělal) a až ti to pojede, můžeš zkusit znovu update.

Dneska jsem updatoval Toolbox na 1.0.5.128 a nabídl mi update do PDA. Po jeho provedení mám novější verzi 8.0.0.55127 a mapy 2008.01, takže furt 8.0.0.

Navon N460 furt updatovat nejde.

No zalohu som si samozrejme urobil, lenze problem je, ze ked mi to po update neslo, tak som skusil zalohu a ani ta uz nejde. Ked to dam do povodneho stavu, tak uz ziadnu aktualizaciu radsej robit nebudem.
Denis_ba
 

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod tomasii v 18 úno 2009 08:48

Já po zkušenostech s Mii a kartami vždy dělám všechny možné zálohy - 1:1 do pc, pomocí oficielního toolu, prostě víc a různým způsobem.

Kartu pro PDA jsem zálohoval prostou kopií i pomocí Toolboxu (a dříve pomocí Content Manageru) a zatím mi kopie lze "restórovat". Zkusil jsem to (i když taky trochu s obavou, co když...), ale funguje to. Proto jsem ti doporučoval restore pomocí Toolboxu. Pokud to karta nejede a ze zálohy iGO8 nejde obnovit, tak asi zbývá jen prodejce. :(
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků