Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problem s kartou po aktualizacii

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod Denis_ba v 15 led 2009 22:26

caute. Prosim poradte. Mam iGO 8 na SD karte v HP iPAQ rx3715 a robil som update karty cez citacku kariet. Vsetko prebehlo v poriadku, az kym som nevlozil kartu spat do HP. Odvtedy mi vypisuje ze: Aplication failed to start last time. Do you want to reset to factory defaults and lose all your POIs, tracks and settings? KED dam YES, tak hodi dalsie okno: Program application database cannot be found. Please insert original application SD card.

Ked dam NO, tak da presne to iste okno: Program application database cannot be found. Please insert original application SD card.

skusal som znova natiahnut zalohu, ale aj po nej mi vypisuje to iste. Skusal som odinstalovat iGO a znova nainstalovat no ziadna zmena.
Prosim poradte.
dik
Denis_ba
 

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod deusexx v 16 led 2009 07:31

Tady tomu dost nerozumím: robil som update karty.Znamená to,žes ju co?Dával novou verzi iGo8,formátoval kartu....Napadjí mě dvě věci.Něco se ti mohlo špatně nakopčit na kartu a nebu ti ve tvém HP iPAQ rx3715 zůstalo něco z předešlé verze igo 8 ve složce program files.Tam se tuším taky zapisuje soubor sys.txt Ten bych asi vymazal.A podívej se,jestli máš správně označenou cestu a název karty ve tvém sys.txt.Pokud ti to dříve chodilo tak porovnej tvůj dřívější sys s tím, co sis nejspíš nakopčil s novou verzí.Pokud teda beru to,žes updatoval igo8 na kartě a nahrál vše nové.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod Denis_ba v 22 led 2009 22:05

deusexx píše:Tady tomu dost nerozumím: robil som update karty.Znamená to,žes ju co?Dával novou verzi iGo8,formátoval kartu....Napadjí mě dvě věci.Něco se ti mohlo špatně nakopčit na kartu a nebu ti ve tvém HP iPAQ rx3715 zůstalo něco z předešlé verze igo 8 ve složce program files.Tam se tuším taky zapisuje soubor sys.txt Ten bych asi vymazal.A podívej se,jestli máš správně označenou cestu a název karty ve tvém sys.txt.Pokud ti to dříve chodilo tak porovnej tvůj dřívější sys s tím, co sis nejspíš nakopčil s novou verzí.Pokud teda beru to,žes updatoval igo8 na kartě a nahrál vše nové.


Na upresnenie: instaloval som si cez NAVIEXTRAS toolbox, IGO 8 R1 patch a po dokonceni mi to nefunguje. Stale vypisuje, ze mam vlozit original application SD card. V program files som subor sys. nenasiel, nasiel som ho iba na karte. Vymazal som vsetko z program files a znova vlozil kartu a nainstaloval iGO no stale po instalacii nespusti program ale hodi chybovu hlasku. HP nevie rozoznat, ze je to original SD karta s iGO. Ale preco?????????????????????????????????????? ale nezdaju sa mi v subore License 2 subory velmi podobne s nazvom Device.nng a Device_nng.0 rovnakej velkosti.
Denis_ba
 

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod amatér v 22 led 2009 22:47

Původně jsi měl na kartě iGO nebo iGO8?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod tomasii v 23 led 2009 18:24

Naviextrax mi od konečně od verze 1.0.5.122 jede a dokonce stáhl i jeden update (stále ale na verzi iGO8 8.0.0.49545). Jinak mi nabízí jen věci za penízky. Měl by obdobně jet i pro iGO6. Zatím jsem nezjistil žádný přínos oproti původnímu Content manageru, ten jel od počátku spolehlivě.

Doufám, že jsi si udělal jako první Backup a z něho můžeš v Toolboxu udělat Restore a mělo by to jet. Pak bych zkusil znovu My Updates a znovu vyzkoušel, zda to nepojede. ;)

PS.: dělal jsem vždy jen update karty přes usb čtečku připojenou k pc.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod Denis_ba v 23 led 2009 21:26

amatér píše:Původně jsi měl na kartě iGO nebo iGO8?


mal som tam Nav N Go iGo 8
Denis_ba
 

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod Denis_ba v 23 led 2009 21:30

tomasii píše:Naviextrax mi od konečně od verze 1.0.5.122 jede a dokonce stáhl i jeden update (stále ale na verzi iGO8 8.0.0.49545). Jinak mi nabízí jen věci za penízky. Měl by obdobně jet i pro iGO6. Zatím jsem nezjistil žádný přínos oproti původnímu Content manageru, ten jel od počátku spolehlivě.

Doufám, že jsi si udělal jako první Backup a z něho můžeš v Toolboxu udělat Restore a mělo by to jet. Pak bych zkusil znovu My Updates a znovu vyzkoušel, zda to nepojede. ;)

PS.: dělal jsem vždy jen update karty přes usb čtečku připojenou k pc.


ja som robil tiez update, ale cez Naviextrax a cez usb citacku pripojenu k pc.No zalohu som si samozrejme spravil, tak som si myslel, ze dam Restore a ze to pojde bez update, ale bohuzial nejde to.
Denis_ba
 

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod tomasii v 23 led 2009 21:36

To je divné, mě to běží. Pokud se nikam nemůžeš dostat, pošli Naviextras Troubleticket z jejich webu, funguje to, já s nimi korespondoval právě o těch verzích Toolboxu, protože mi nejel.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod Denis_ba v 23 led 2009 21:38

tomasii píše:To je divné, mě to běží. Pokud se nikam nemůžeš dostat, pošli Naviextras Troubleticket z jejich webu, funguje to, já s nimi korespondoval právě o těch verzích Toolboxu, protože mi nejel.

dik za radu, skusim to
Denis_ba
 

Re: Problem s kartou po aktualizacii

Příspěvekod Denis_ba v 17 úno 2009 18:48

Denis_ba píše:
tomasii píše:To je divné, mě to běží. Pokud se nikam nemůžeš dostat, pošli Naviextras Troubleticket z jejich webu, funguje to, já s nimi korespondoval právě o těch verzích Toolboxu, protože mi nejel.

dik za radu, skusim to


Tak stale to nedokazem vyriesit. Naviextras mi nevie pomoct, pretoze HP iPAQ rx 3715 nemaju v podporovanych device a tak si mam pockat na nejake testy, ktore mozno niekedy spravia. Reklamacia mi nic nevyriesila. Po vlozeni do PDA mi nainstaluje iGO, hodi ikonu na today screen a ked na nu kliknem, vybehne error, ze nevie najst databazu a mam vlozit original SD kartu. Poradte niekto co s tym alebo kde mi s tym budu vediet pomoct.

dik
Denis_ba
 

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků