Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Defragmentace MIO C710

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Defragmentace MIO C710

Příspěvekod Sali v 13 led 2009 23:17

Zdravím všechny. Mám dotaz ohledně zformátování, či defragmentace na MIO C 710. Poměrně často se v přístroji hrabu a myslím, že např. jako u počítače by byla dobrá nějaká defragmentace. Moje Mio už mě nešlape tou rychlostí co dříve, to pozoruji hlavně po poslední změně nové verze, kdy jsem předchozí vymazal. Defragmentací by se to jistě urychlilo. Bohužel C710 není v PC vidět jako disk, pak bych věděl, v tom musí být C 720 zlatá. Jestli mám hloupý dotaz pak se omlouvám, ale nikde jsem se k defragmentaci nic nedočetl. Lze tedy něco jako defragmentaci provést, má to smysl a jak ?

Moc děkuji všem za odpověď!!! :D
Sali
 

Re: Defragmentace MIO C710

Příspěvekod amatér v 13 led 2009 23:44

Tvůj problém by mohl vyřešit MioTransferFull je to věcicka, kterou najdeš zde: http://www.tomasii.cdc.cz/index_Mio.html
cesta: návody :arrow: Jak přenést soubory z Mia do PC a zpět?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Defragmentace MIO C710

Příspěvekod Sali v 14 led 2009 21:16

OK, díky moc za rychlou odpověď. Již jsem provedl defragmentaci dle návodu Tomáše a snad to bude šlapat. ;)
Sali
 

Re: Defragmentace MIO C710

Příspěvekod belabela v 02 bře 2009 20:39

Potreboval by som poradiť a to s Mio 710 + v poslednej dobe som spozoroval časté zamrzanie iGO8 akéjkolvek verzie a to hlavne pri makkom reštarte a podržaní dvoch stredných tl na boku sa podstatne predlžil čas pred zobrazenim prvého okna z pôvodných cca 5-7 sec na dlhých 13-15 sec čo ma dosť znervoznuje a od vtedy mi každá verzia iGO8 akosi blbne,( napr. po uspaní a zapnuti mi zamrzne , alebo pri ukončení iGO8 sa mio cele resetne, najhoršie je, že to nie je pravidlom, no pravidlo ostalo s tým že mi pri resete dlho nabieha prvé okno) nemá s tým niekto podobné skúsenosti
Mio 520
iGO 8 v.8.3.1.53558 iGO 8 MFD, Content in card
Skin Micsan Trans 07 +themechanger
belabela
 
Příspěvky: 83
Registrován: 03 zář 2008 19:29

Re: Defragmentace MIO C710

Příspěvekod tomasii v 03 bře 2009 17:17

Zkusil bych totéž, co předchozí tazatel - defragmentaci, popř. scandisk třeba pomocí technického unlocku pro C710 - viz Návody

Na závěr ZLATÁ RADA: :idea: PŘEDEM ZÁLOHUJ! :idea: zejména po nedokončeném scandisku pomůže jen třetí možnost - formát (odzkoušeno) :lol:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Defragmentace MIO C710

Příspěvekod belabela v 05 bře 2009 21:19

No diky za zlatu radu, ale ked miomap vobec nepouživam už cca 8 mesiacov tak sa pýtam či vôbec stoji za to si to zálohovať, alebo tie veci suvisia aj s funkciami ktoré využiva iGO8 z karty ? čo hlavne mam zálohovať ?? poradí niekto ??
Mio 520
iGO 8 v.8.3.1.53558 iGO 8 MFD, Content in card
Skin Micsan Trans 07 +themechanger
belabela
 
Příspěvky: 83
Registrován: 03 zář 2008 19:29

Re: Defragmentace MIO C710

Příspěvekod tomasii v 05 bře 2009 21:54

Máš-li originální CD, nebo chceš přejít na jiný systém (nebo nepoužívat současný), tak zálohovat nemusíš. Já ale zálohuji pořád, abych se případně mohl vrátit do stavu -1. Nikdy nevíš, kdy to můžeš potřebovat.

Pokud nepoužíváš Miomap, můžeš nahrát iGO8 do Mia a provozovat ho i bez karty. Popisy mám na webu.

Zálohuji kompletně celý My Flash Disk (při malých úpravách jen měněnou část). K tomu můžeš použít technický unlock pro C710. Spojíš se po jeho zavedení pomocí ActiveSync s PC a v něm uvidíš celou MFD. No a pak ctrl_C na My Flash Disk a ctrl_V na zvolené místo v pc. Jo a pak dlouhé čekání. :lol: :lol: :lol:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Defragmentace MIO C710

Příspěvekod belabela v 05 bře 2009 22:08

tak dik, ja to teda skusim defragmentovať, a ake maš skusenosti s iGO8 na fleške ? je to stabilnejšie ? rýchlejšie ? je v tom neaký rozdiel na karte- na fleške ? dik za odpoved
Mio 520
iGO 8 v.8.3.1.53558 iGO 8 MFD, Content in card
Skin Micsan Trans 07 +themechanger
belabela
 
Příspěvky: 83
Registrován: 03 zář 2008 19:29

Re: Defragmentace MIO C710

Příspěvekod tomasii v 05 bře 2009 22:17

Testuji ostrou navigaci 8.3.1.53558 (data.zip 53228) v MFD a zkouším ostatní na kartě. Výhodou je 100% funkčnost bez karty, nevýhodou obtížnější realizace změn. Proto zkouším na kartě a testuji v MFD.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Defragmentace MIO C710

Příspěvekod belabela v 05 bře 2009 22:33

a v ktorom mio-čku to skušaš v MFD ? na 710+ ?
Mio 520
iGO 8 v.8.3.1.53558 iGO 8 MFD, Content in card
Skin Micsan Trans 07 +themechanger
belabela
 
Příspěvky: 83
Registrován: 03 zář 2008 19:29

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků