Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace Igo

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Instalace Igo

Příspěvekod snake33 v 23 zář 2012 20:00

Ahoj všem, dnes jsem koupil navigaci orbit 430. Má otázka zní, jestli tam budu moc nainstalovat IGO.

Soft je tam Windows embedded ce 6.0

Předem děkuji za pomoc

Teď je tam Navigator 11
snake33
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 zář 2012 19:52

Re: Instalace Igo

Příspěvekod lerak v 02 říj 2012 20:01

Ano do true-trac jde nainstalovat IGO i jiný softwer: viewtopic.php?f=65&t=2751&start=10
lerak
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2012 17:52

Re: Instalace Igo

Příspěvekod chobot34 v 06 říj 2012 18:46

ahoj

ahoj,prosimte mam navigaci orbit 430 navigace mi funguje,ale dnes jsem si koupil 8 gb sd micro kartu a docetl jsem se tu
že neni žadny problem tam dat vic navigaci-treba - IGO8 primo/navigon
ale ja nevim JAK uz jsem ztoho hotovej

stahl jsem si uz neco z NETU igo a i navigon,ale vubec netusim tak to mam dostat to te navigace orbit 430

prosim porat mi jak to mam nainstalovat-posli navod pro uplny hovado jako jsem jaaa dik moc Jarda
chobot34
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06 říj 2012 18:34

Re: Instalace Igo

Příspěvekod SvoDa v 07 říj 2012 21:19

vlákno o této navigaci je, jak je napsáno hned před tvým dotazem, zde viewtopic.php?p=87697#p87697 a klukům tam iGO8 či Primo chodí, takže polož dotaz tam, třeba ti poradí
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků