Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

stažení iGO PRIMO

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

stažení iGO PRIMO

Příspěvekod zako v 21 črc 2012 08:34

Koupil jsem z Aukra navigaci neznačkouvou, takže čínu a jako alternativní sofware mě to nabídlo toto forum a zřejmě program iGO.
Něco jsem přečetl, ale nevím kde si mouhu stáhnout iGO Primo. Zatím co jsem se dostal tak mi buď zablokuje ativir a nebo jsem stáhl rar , ale tam nic nebylo. Děkuji za radu.
zako
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 črc 2012 16:16

Re: stažení iGO PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 21 črc 2012 08:44

zako píše:... jako alternativní sofware mě to nabídlo toto forum a zřejmě program iGO...

To pochybuji, jelikož toto fórum provozuje oficiální prodejce navigací a tudíž platí to, co je v pravém horním rohu každé stránky tohoto fóra, tudíž viewtopic.php?p=64679#p64679 a proto zde nejen žádný navi SW nestáhneš, ale nenajdeš tu na něj ani žádný odkaz.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: stažení iGO PRIMO

Příspěvekod zako v 21 črc 2012 20:48

Napsal jsem to špatně omlouvám se. Jako alternativní sftware je adrasa i klíčem a doporučené toto fórum pro informace. Stavající navigace chodí, ale mě se moc nelíbí. Po několika pokusech jsem stáhl z doporučené adresy rar soubor a po rozbalení je to verze IGO.
Zkopíroval jsem to na kartu pod adresář IGO, má to tam vše co jsem se tady dočetl a spustil jsem to s win. a ohlásilo mi to " Fatal error occurred in man thread." a adresu. Prohlížel jsem sys.txt, kvůli přístupům k souborům, ale tam mě to nic neřeklo, tak jsem to zatím vzdal. Můžete mi poradit jak mám dál postupovat. Navigace je 6" OS je Win CE6 s vnitřní pamětí 2Gb a mikro SD kartou do 8Gb.
Děkuji.
zako
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 črc 2012 16:16

Re: stažení iGO PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 22 črc 2012 08:10

o tom, co a jak na kterém přístroji je to třeba zde
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků