Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Primo 2 - Ikony, zvětšit a naklopit obraz, držení směru???

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Primo 2 - Ikony, zvětšit a naklopit obraz, držení směru???

Příspěvekod lapal v 17 črc 2012 14:51

Ahoj všem, mám pár dotazů, nevím jak na to..... Mám Igo Primo 2, 320x240, skin Silver&Gold v7,5.
1. Líbilo by se mi, kdyby se za jízdy zobrazovaly místo klasických ikon "nákupů" loga těch větších hypermarketů (Tesco, Lidl, Penny atd....), nevím, kde je vzít a kam s nimi.
2. Dále pak sháním nějaké hezké ikonky benzínky. Nechci firemní loga (jako je Shell, OMV apod...), jen ikonku benzínky. Někde jsem viděl na obrázcích takový žlutý benzínkový stojan, nebyl špatný. Ale jestli existují i jiné, sem s nimi :-).
3. Taky bych uvítal ikonky radarů (teď se mi tam zobrazuje policejní auto v obdelníkovém rámečku).
4. Další otázka je ohledně držení směru jízdy. Když jedu, šipka jede dopředu (na obrazovce směrem "zdola nahoru"), ale jakmile zatočím, obraz se nestočí spolu s manévrem, ale chvíli jede šipka "do strany", až po chvilce se to srovná zpět do směru (na obrazovce směrem "zdola nahoru"). Rád bych aby se obraz natáčel spolu s manévrem, abych měl tu šipku stále, i během zatáčení, "před sebou ve směru jízdy". (snad se výstižně vyjadřuji, snažím se......) Víte někdo, jak na to?
5. Ještě bych rád, kdyby šel nějak ten obraz trochu přiblížit a naklopit dopředu.
6. Když už by se povedl bod 5. (přiblížení a naklopení), šlo by to takto udržet po celou dobu jízdy? Např. při odbočování se mi obraz více přiblíží a pak zas oddálí, nebo při jízdě tunelem se oddálí úplně vzhůru, jakoby z leteckého pohledu). Raději bych, kdyby to zůstalo stále stejně "přiblížené a naklopené".
Toť nějak vše, budu rád za každou radu. Předem se omlouvám za případné nedorozumění ohledně mých popisů o co mi jde, když tak nějak dodatečně upřesním. A taky předem díky všem zkušenějším a trpělivým :-). L.
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Primo 2 - Ikony, zvětšit a naklopit obraz, držení směru?

Příspěvekod SvoDa v 17 črc 2012 17:42

co se týče regulace přiblížení a náklonů v různých situacích, zkus toto viewtopic.php?p=43956#p43956
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Primo 2 - Ikony, zvětšit a naklopit obraz, držení směru?

Příspěvekod lapal v 19 črc 2012 10:39

Děkuji, to vypadá slibně, o víkendu vyzkouším.
Jestli jsem to dobře pochopil, když zadám do těch parametrů [camera] [camera1] [camera11] [camera2] [camera21] [camera3] [camera31] stejné hodnoty, zůstane přiblížení a náklon za každé akce stejný? Žádné zoomování při odbočování a pak zas oddálení apod.?
L.
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: Primo 2 - Ikony, zvětšit a naklopit obraz, držení směru?

Příspěvekod SvoDa v 19 črc 2012 14:21

ano stejné hodnoty v různých sekcích budou v jejich různých situacích znamenat stejné chování zoomu a náklonu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků