Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

EU Radary

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

EU Radary

Příspěvekod x46x v 20 čer 2012 12:39

Ahoj, poraďte mi prosím kde sehnat radary pro EU (cesta do chorvatska :D ) případně další nebezpečné úseky atd. Všude jsou tu jen pro CZ a SK. Je to pro iGO 8 (Android) Moc Vám děkuji
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: EU Radary

Příspěvekod Jasper v 20 čer 2012 13:00

Můžeš stahovat z POIplaza nebo vydržet do neděle. Pokud se nestane něco nepředpokládaného tak bude zde EDICE RADARŮ PRO DOVOLENKÁŘE ;)

Kód: Vybrat vše
http://www.poiplaza.com/
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: EU Radary

Příspěvekod x46x v 20 čer 2012 15:09

Děkuji
1. Ta edice je pro iGO 8 a jsou v ní tedy všechny verze radarů + výstrahy?
2. V jaké verzi? EUR+?
3. Používám TTS a u mobilních radaru mi to hlásí mýto, přepsal jsem si tedy hlášku pro mýto na mobilní radar, ale to je takové řešení/neřešení - je i tento problém vyřešen?
4. Pokud si z POIplaza stahnu radary v txt pro iGO 8 pro státy které chci, potom výstrahy, přejezdy a nevím co ještě se dá sehnat pro TTS hlášení - potom všechno sloučím do jednoho TXT souboru mám pravdu?
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: EU Radary

Příspěvekod Jasper v 20 čer 2012 15:22

No v první řadě si myslím že nemáš iGo8 ale iGo My Way. Pro Android nic jiného neexistuje. Radary které budu dělat jsou ve formátu txt a pokud se nemýlím tak by měly jít použít bez problémů. Každopádně vycházejí právě z databáze na Poiplaza a obsahují pouze mobilní, stabilní a úsekové radary a k nim i semafory. Ostatní jako nebezpečná místa a podobně tam nebudou. Na to fakt nemám čas. Ono je to dost práce i bez toho. Prioritně jsou ty radary odladěny pro Primo ale u těch základních by to neměl být problém protože by to ve všech verzích mělo být stejné. Proto nechápu že ti to mobilní radar hlásí jako mýto. Nepoužíváš náhodu nějaký skin. Hlavně frantíci v těch jejich skinech mají radary přeházené.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: EU Radary

Příspěvekod x46x v 20 čer 2012 15:32

Skin používám, pokud vím tak ten hodný pán co ho vytvořil je němec :D Nejde jen o hlášení, ale pokud mám nastavené EUR+ radary (používám soubor z poi.cz) tak v místě kde má být mobilní radar vidím ikonu mýta (tu 1. kde se vyzvedává ticket) a zároveň mi to také hlásí že je tam mýto. No nicméně pokud přepnu na Reg radary(nejsem si jist zda se skutečně tak nazývají) tak v tomto místě vidím skutečně policejní hlídku jen mi to prostě řekne "pouze" radar - to už jsem si přepsal. Pokud se ale nepletu tak v EUR+ je více možností výstrah. Zřejmě by tedy asi stačilo prohodit mobilní radar s mýtem, zřejmě se asi jedná o to číslo TYP ale do toho já nevidím. Proto se také ptám pro jakou verzi je určen tento balíček jestli EUR+ nebo "ty druhé" , na základě toho bych poté řešil problém buď jednoho či druhého typu
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: EU Radary

Příspěvekod mkb v 20 čer 2012 15:42

EUR+ je norma používaná především u francouzkých skinů. Je tam změněno kódování radarů. Ta záměna mobilní radar a mýto sedí. Máš-li tam možnost přepnout, tak to prostě vyzkoušej. ;)
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: EU Radary

Příspěvekod x46x v 20 čer 2012 15:55

Já mám nějaké 2 obrázky s ikonami-jsou přiloženy u skinu, dle nich jsem došel k závěru že EUR+ umožňují více druhů výstrah. Chápu tedy správně že vy všichni/většina nepoužívá EUR+, tvůj pack neni v EUR + a ani na POIplaza nejsou v EUR+?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: EU Radary

Příspěvekod mkb v 20 čer 2012 16:03

Tak to není. Označení EUR+ nemá nic společného s Evropou a neznamená to automaticky něco navíc. Jak jsem psal, radary jsou pouze jinak kódovány. Jak z tvého příspěvku vyplývá, máš tam možnost vybrat si.
Kdys se kódování EUR+ používalo i zde pro skiny Sbertaud, Micsa, Choup...

viewtopic.php?f=7&t=840
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: EU Radary

Příspěvekod x46x v 20 čer 2012 16:09

Aha, moc ti děkuji, vyberu tedy regular. Chtěl bych ještě poprosit Vás zkušenější dá se někde nalézt popis těch ikon? U některých je mi to jasné, ale nějaké vážně nechápu a s tím související - které se používají a které vůbec nemusím řešit? Musím si je totiž přepsat v TTS hlášení aby to hlásilo korektní případy a ne nějaký nesmysly.. Děkuji
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: EU Radary

Příspěvekod mkb v 20 čer 2012 16:12

No, ty ikony tam prostě jsou pro případ, že by někdo zpracoval příslušnou databázi.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků