Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TTS Android

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: TTS Android

Příspěvekod x46x v 05 čer 2012 22:15

hladik2: tady je skin:
Kód: Vybrat vše
http://minus.com/mbl3hdu9IV/

tady hlášení výstrah:
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/75519/TTS_Speed_Camera_Voices_V1.3.rar_486.92KB.html

amatér: zítra ráno otestuji (už jsem v posteli) a dám vědět.
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: TTS Android

Příspěvekod hladik2 v 06 čer 2012 05:30

Jeďte xx kilometrů jsem nezaznamenal,zuzanoiveta mlčela do doby následného manévru
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: TTS Android

Příspěvekod amatér v 06 čer 2012 08:50

Bůh ví jak to má vlastně správně fungovat, a kde se vzala ta předělávka Zuzany pro Android. Včera jsem si stáhl ty soubory, na které dal linky (tedy jeden link lepší něž druhý :roll: , nic lepšího snad ani existovat nemůže, naštěstí existuje google) Všechny hlasy jsou koncipovány pro Loquendo, včetně těch zmiňovaných .ini souborů. Vnitřní struktura data.gro, je jiná (dalo se očekávat), než to, na co jsme zvyklí.

Pokud se někomu chce, zde jsou odkazy na skin RebornSkinV1.5.5_Android dle jednotlivých rozlišení:
Kód: Vybrat vše
http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-1331219.html


Údajné pokyny pro radary je možné stáhnout zde:
Kód: Vybrat vše
http://www.2shared.com/file/Z4EoL7k5/TTS_Speed_Camera_Voices_V13.html

Radary jsou koncipovány po vzoru EUR+ (frantíci a ty jejich ptákoviny)

V archivu RebornSkinV1.5.5_Android_xxx_xxx je i návod jak postupovat. Pro začátek bych úplně vyhodil syntax Zuzana, a zkusil bych (nejlépe anglický TTS). Pokud to bude fungovat, předělat syntax Zuzana bude otázka pár minut.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TTS Android

Příspěvekod x46x v 06 čer 2012 10:36

Kvůli čemu vyhazovat zuzanu? Když vyhodím zuzanu tak iveta (:D) mluvit nebude ať je tam sovx a k němu hlas jaký chce. Pokud jde o radary tak ty hlásí, už jsem je i upravil do srozumitelné češtiny.
Ke stažení zde:
Kód: Vybrat vše
http://dl.dropbox.com/u/63762750/Czech.rar
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: TTS Android

Příspěvekod x46x v 06 čer 2012 13:02

Pozor pozor! Tohle je obrat o 180°Trochu jsem si s tím ještě pohrál a... Hlas mluví i bez SVOX! Mluví dokonce i v navigaci (mluví sice takovým dost robo hlasem - ani žena ani muž (spíš robot-muž)) ale mluví! Když upravím rate tak mluví pouze rychleji ale ten zvuk/tón je stejný.. Zkoušel jsem rate jak 11025 (původní hlas pro android) tak 22050 (původní hlas original)
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: TTS Android

Příspěvekod hladik2 v 06 čer 2012 18:38

to x46x
Díky a potvrzuji,mluví bez SVOX.Na hlasu bude asi dost práce ale zatím je to dostačující :lol:
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: TTS Android

Příspěvekod amatér v 08 čer 2012 10:37

Konečně se mi podařilo získat relevantní informaci o tom, jak vlastně funguje český a slovenský TTS na Aplikacích android. Informaci podal sám autor skinu a iGO MyWay Thin 1.X
luboz na *** píše:TTS Hlasy (volitelne - nie je potrebne na prevadzku):
Skusil som upravit hlas CZ TTS Primo 1.1 od PSB/amatér+josef.r pre android (len zmena rate a kozmetika v popisoch). Na jeho prevadzku musite mat v systeme rozchodene ceske TTS. Ziadne dalsie subory pre iGO nie je potreba!!! Pozor, pre pouzitie TTS hlasu doporucujem nepouzivat phoneme, nakolko to sposobuje problem.
Kedze uz je dostupny aj SK svox hlas, prikladam mierne upravene SK TTS (len zmena rate a kozmetika v popisoch) od PSB/mazos. Vdaka autorom za ich pracu.


Díky tomu už jsem v obraze.


Více informací zde:
Kód: Vybrat vše
http://www.***.eu/android-navigace-f157/igo-myway-t42340.html
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TTS Android

Příspěvekod x46x v 08 čer 2012 10:40

Jak jsem psal výše, funguje/mluví mi to i bez SVOX a žádný jiný TTS engine v telefonu nemám..
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: TTS Android

Příspěvekod amatér v 08 čer 2012 10:59

Je jen dobře, že ti to funguje.
Třeba někdy příjdeme i na to, jak spustit iGO bez .exe souboru, pouze s data.zip.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TTS Android

Příspěvekod Jasper v 08 čer 2012 11:18

x46x píše:Jak jsem psal výše, funguje/mluví mi to i bez SVOX a žádný jiný TTS engine v telefonu nemám..


To je stejné jako kdybych napsal že moje auto jezdí a není v něm žádný motor. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník