Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TTS Android

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: TTS Android

Příspěvekod x46x v 08 čer 2012 11:20

Není to ale použitelné, není mu moc rozumět. Jaký exe soubor je potřeba? No to vlastně nemá cenu zkoušet, exe je pro windows, android ho nepřečte
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: TTS Android

Příspěvekod amatér v 08 čer 2012 11:43

Napíšu to jinak, záměrně jsem do poslední syntax napsal pár nesmyslů, pokud by engine opravdu četl příkazy z toho, čemu svorně říkáte hlas Zuzana, určitě by jste se, alespoň jeden, ozvali. Zvlášť když jsem vám k jednomu nesmyslu dal i indicii.

Jak jsem psal výše používám Google Maps, a tam mi TTS funguje (využívá SVOX + Ivetu (engine) a vlastní (syntax)). Nainstaloval jsem ještě Navigon a opět funguje TTS (využívá SVOX + Ivetu (engine) a vlastní (syntax)).

Ani do jednoho ze zmiňovaných programů, a ani jinam do stupid phone, jsem nevkládal .zip archiv se syntax pro Zuzanu.

PS: záměrně jsem nepsal .exe iGO My Way, ale .exe iGO

Pokud mě paměť neklame, ten kdo s problémem přišel jsi byl ty. Já se jen snažím přijít věci na klub, asi by pomohlo, kdyby se ozval luboz, pokud na toto fórum třeba chodí.

Mám jednu prosbu. Použijte přiložený hlasový soubor, navolte ho a napište, zda to funguje.
Voice_TTS-Android-Z-Czech_pokus 120608.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TTS Android

Příspěvekod amatér v 09 čer 2012 17:13

:?: Tak co ? Zkoušel někdo?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TTS Android

Příspěvekod hladik2 v 09 čer 2012 18:12

Ano zkoušel :mrgreen: :lol: ,muj telefon se zasekl hned co vyslovil : toto je test hlasu z forum entershop.Pak už jen reset
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: TTS Android

Příspěvekod mirek22 v 10 čer 2012 14:49

Ja jsem to taky zkoušel a po navoleni hlasu taky mně řekne toto je test hlasu z forum entershop cz a igo se zasekne a zůstane aj několik minut .
Test na Samsung Galaxi S
Navon N 750 / Primo 9.6.5.245577 (6.07.2012) ,Micro SD Kingston 32GB
Samsung Galaxi Sau ROM JW8 2.3.6 SGS
Semaphore 2.7.4
Uživatelský avatar
mirek22
 
Příspěvky: 269
Registrován: 10 zář 2008 20:43

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron