Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

primo 1.2 mám otázky

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod jenda v 01 čer 2012 13:30

I to jsem zkoušel a nic. Už se bojím na něco sáhnout. Jenda.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod amatér v 01 čer 2012 15:25

fmilan píše:Zkus vyměnit jenom data.zip

jenda píše:I to jsem zkoušel a nic.

A to znamená co? Program se nerozeběhne? Nebo tam zůstává ten proužek?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod fmilan v 01 čer 2012 15:26

Tak zkus ve svém datazipu vyměnit jen přiložený adresář rozlišení.
Přiložený soubor rozpakuj, pak vymaž z datazipu adresář 320_240 a nahrej tam tento nový.

320_240.ZIP


A dělat si zálohy!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod jenda v 01 čer 2012 17:26

Tak po všech experimentech se mě s tím novým data.zip podařilo to rozjet do úvodního obrázku.Ale pak když jsem ťuknul na Zobrazit mapu a nebo dal Simulovat navigaci tak se to kouslo a na displeji se napsalo:

Fatal error occurred in main thread.
Adress:0x006afd94
Exception:0xc0000005

Po kliknutí na křížek se to vrátilo do programů, odkud spouštím NAVI.exe.
Už jsem z toho tak zblblý, že bych potřeboval, aby se na to podíval nějaký odborník. Já amater až jsem v koncích a místy ani nevím na co zmáčknout. Děkuji za zájem Jenda.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod fmilan v 01 čer 2012 21:54

jenda píše:Fatal error occurred in main thread.
Adress:0x006afd94
Exception:0xc0000005

Tak přesně tohle mě to s tou tvojí sestavou hlásilo taky. Nevím, kde jsi ji získal, ale jak exáč, tak i datazip jsou "divný". Taky licence asi nebudou to pravé.

Můžeš třeba vyhledat jinou verzi (už asi Primo2) - např. s pomocí strýčka Googla. Na některých warezech je k sehnání, Ovšem upozorňuji, že to není z mé strany nabádání k nelegálnímu stahování softu.

No a v tvém případě s rozlišením 320x240 by to mělo vypadat takhle

Schránka01.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod fmilan v 01 čer 2012 22:14

Ještě mě tak napadlo. Začni od začátku. Vymaž všechno co tam máš (zase záloha), a nahrej do přístroje jen základní věci pro spuštění.
Tvůj hlavní adresář bude vypadat:

Schránka01.jpg

a v contentu budeš mít jen

Schránka02.jpg

To je vše co pro spuštění potřebuješ. Do map a poi (nejsou nutné) dej zatím jen mapy a poi pro ČR, v langu bude langCZ a voice taky CZ.
No a pak zkoušej, co a jak vlastně funguje.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod jenda v 01 čer 2012 23:22

Nic nelegálního nechci stahovat, i tento přístroj včetně software byl legálně zakoupen. Je zajímavé, že v rozlišení 800x480 jede na 6" Číně vše jak má a horní lišta je stejná jako na obrázku který jsi zaslal. Stejný software přetažený do navigace HP rx5940 jede také v plném rozsahu jak má a i obrazovka je stejná jako na obrázku který jsi zaslal až na to, že světlý pruh pod "Bezručova" je stejně tak široký po celé délce jako na tvém obrázku pod 650 m.I zde navigace naviguje k plné spokojenosti až na to, že tento pruh zabírá cca 40% displeje, což je nepříjemné pro orientaci.Pokud se týká jak jsem uvedl nápisu Fatal error ....tento se mě píše jen s vyměněným data.zip. Jakmile se vrátím k tomu mému původnímu tak až na ten světlý širší pruh jede vše jak má.Mě by stačilo přijít na to, odkud se ten pruh zapisuje na obrazovku, po případě jestli by se dal více zprůhlednit. Zkusím i také jak radíš začít od začátku s nejmenší možnou konfigurací. Zatím dík, Jenda.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod Jasper v 02 čer 2012 10:06

Podívej se do soukromých zpráv. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod jenda v 02 čer 2012 15:30

Jaspere děkuji ale ani tento data.zip mě nepomohl.Po chvilce natahování se to kouslo a napsalo:
Failed to open file:
ui_igo9/480_320/ui/main.ui existing application
a po kliknutí na křížek to skočilo do programů kde mám spouštěcí soubor.Není to tím že navigace má rozlišení 320x240? Nebo se tento DATA.ZIP měl nějak nahrát do původního, což neumím? Umím jen hodit původní do koše a nahrát tam jiný. Přesto díky Jenda.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod fmilan v 02 čer 2012 16:19

jenda píše:Nic nelegálního nechci stahovat, i tento přístroj včetně software byl legálně zakoupen.

O legálnosti tohoto softu velice pochybuji.
Nicméně ještě jednou se podívej do soukromých zpráv. Třeba už to vyjde.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků