Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

primo 1.2 mám otázky

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod fmilan v 19 kvě 2012 19:39

@ jenda: Jak psal Jarouš, na pány se zde opravdu nehraje :lol: :lol:

Zkusím ti pomoci s uložením na Uložto:
1. vytvoř adresář s libovolným jménem (v Total commanderu klávesa F7, ve Win zvolit Soubor a Nový)
2. do tohoto adresáře nahrej datazip a exesoubor
3. zabal adresář buď jako rar nebo zip (v Total commanderu zvolit Soubor a Komprimovat nebo pomocí programu Winrar)
4. tento zabalený soubor ulož (už lustrovaný nebude)

Pokud se ti to nepodaří tak se ozvi a nějak se domluvíme.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod jenda v 19 kvě 2012 20:34

Dělal jsem dle návodu zabalené to mělo 45,5 MB, nahrálo se to, ale už jsem to potom nenašel. Napsalo mě to:
adresa souboru
Kód: Vybrat vše
http://www.ulozto.cz/x9yjGe8/nova-slozka-rar

Už jsem to našel. Je to hned první nová složka a má přesně 47,73 MB
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod fmilan v 21 kvě 2012 14:02

Mám to staženo, jak bude chvilka, kouknu se na to.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod jenda v 21 kvě 2012 14:20

Předem moc děkuji. Jenda
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod jenda v 27 kvě 2012 17:40

Dobrý den fmilane,
jel jsem včera do Vizovic a zkoušel HP navigaci.Stíhala dobře až na to, že sem tam vypadl signál, což u mé "Číny" neznám.Ta drží i v mísnosti. Co bylo nepříjemné, jak jsem již psal bylo to, že 40% obrazovky zabírá bílý pás pod údaji (např.kdy přijde zatáčka a pod.)a to hlavně nahoře ale i na boku.Ten kdyby se ti podařilo zprůhlednit na 100% (nebo odstranit)tak by se dala tato navigace celkem dobře používat.Bratr má příští měsíc polokulatiny, tak bych mu ji chtěl věnovat. Nezlob se tedy že se trochu připomínám. Stejný problém sem měl u této navigace při používání iGO 8.Tam byl široký černý pruh na kterém byly údaje.Vyřešil jsem to tehdy programem který se pokusím přiložit. Tento program černou barvu na sto procent zprůhlednil. Předem děkuji za pomoc. Jenda.
VITT76.ZIP
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod fmilan v 28 kvě 2012 20:37

Tohle není program, ale adresář se soubory bmp, které jsou předělány tak, aby obsahovaly alfa-kanál, tedy tu "průhlednou oranžovou", ale nijak to nesouvisí s průhledností buttonu, o kterou ti jde tentokrát. Vydrž ;)

Nicméně ještě by mě zajímalo, jaké používáš rozlišení (pokud jsi to už psal, nějak jsem to nenašel)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod jenda v 28 kvě 2012 21:50

Dobrý večer,
v tom HP rx5940 (kde je světlý pruh který potřebuji odstranit) je po předchozích úpravách pod Vašim vedením (např.GFX a pod.) použito rozlišení 320x240 a v "Číně" ze které jsem program stáhnul je rozlišení 800x480. Tam je však vše v pořádku. Děkuji Jenda.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod fmilan v 30 kvě 2012 11:36

Už dva dny máš soukromou zprávu ;)
Pokud nevíš, jak na ni, pak zvol v záhlaví vyznačený čudlík (ty tam budeš nít jedničku) a pak Přijaté. Další instrukce jsou v té SZ.

Schránka01.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod jenda v 01 čer 2012 12:19

Omlouvám se ale druhý den mě nejel internet ani telefon. V Bystrci i jinde v Brně byl totální výpadek proudu a mě to odnesl napaječ na U300 přes které mám internet i telefon. Teprve dnes dopoledne se mě podařilo koupit v netboxu náhradní a tak jsem vše zprovoznil.
Hned jsem vše opravené co jsi mě poslal nahrál ale bez výsledku.Vůbec se to nerozjelo. Asi po dvou hodinách laborování jsem vrátil vše na původní stav a pak po chvílce se mě to rozjelo i s tím světlým pruhem. Dál už s tím asi sám nejsem schopen nic udělat. Pokud by jsi byl ochotný (samozřejmě za náhradu času) se na to podívat, donesl bych ti navigaci na místo které ti vyhovuje a nechal bych ti ji na výzkum. Předem děkuji za zájem. Jenda.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: primo 1.2 mám otázky

Příspěvekod fmilan v 01 čer 2012 13:24

Zkus vyměnit jenom data.zip
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků