Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Unlock - zapínání navigací

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Unlock - zapínání navigací

Příspěvekod j.aa v 30 bře 2012 11:40

Ahoj.
Prosím o radu.
Vlastním navigaci Mio C520.
na kartu jsem nahrála unlock z:
Kód: Vybrat vše
http://indie4.webs.com/sdunlock.htm

Vše funguje dobře. Jen nefungují odkazy na navigaci (přímo z unlocku)
Funguje jen Mio.
Nahrála jsem Igo8 a ta jde pustit poklepem na Igo exe, ale ne z unlocku poklepem na obrázek příslušné navigace.
Je jasné, že někde musím zadat cestu "od toho obrázku k souboru navigace" jen netuším kde a jak to udělat.
Doufám, že jsem problém popsala dobře, ale jsem začátečník a všeobecně počítačům moc nerozumím.

Díky moc za rady.
Dana

amatér píše:Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE" !
j.aa
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 bře 2012 11:18
Bydliště: Usa

Re: Unlock - zapínání navigací

Příspěvekod mddmirek v 30 bře 2012 11:55

já používám jednoduchý unlock pro Cx20, a funguje bez problémů pro iGO8 i Primo 1.2 - ke stažení je tady
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/unlocky.html

amatér píše:Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE" !
MIO C520 R02+3+9911+1018 Verze programu Mio Map: Mio Map v3.3 1/2008, jnkorp & tomasII v3.2a cs TMC.Unlock Plug & Play TomasII, 8GB SDHC, video Player v 0.81RC1, IGO Primo 1.2 _ 9.2.0.191493, skin gj_AK v3.10.0_920
mddmirek
 
Příspěvky: 45
Registrován: 15 dub 2009 13:47

Re: Unlock - zapínání navigací

Příspěvekod somik v 30 bře 2012 11:58

Zkontroluj si své nastavení , myslím že u tohoto unlocku je to tady : :"MioAutoRun\Programs\Navigation\" nastav si cestu k aplikaci jak potřebuješ :shock:
Mio c 510+ v šochtli iGo Primo 2.0 TMC, 1.5.3a skin Dimka
Mio C 720 TMC, Primo 1.2 , Primo 1.2.0 GJ, šochtle Primo 2.0 Dimka 1.5.3a
HTC TOUCH 2 iGo8 8.3.4. 117940 skin Dimka, Primo 1.3.3 skin Dimka
HTC 3DEVO iGo MyWay 8.4.3
Uživatelský avatar
somik
 
Příspěvky: 270
Registrován: 14 črc 2008 11:42
Bydliště: Píšť, na Prajské

Re: Unlock - zapínání navigací

Příspěvekod j.aa v 30 bře 2012 12:14

JEDNODUCHÝ UNLOCK PRO Cx20 - už ho mám, ale je jen na jednu navigaci. Chtěla bych nahrát dvě možná tři.

Ve složce: MioAutoRun\Programs\Navigation\
mám připravené odkazy na různé navigace.
A vůbec netuším co dál dělat?
Díky moc za rady.
Dana
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
j.aa
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 bře 2012 11:18
Bydliště: Usa

Re: Unlock - zapínání navigací

Příspěvekod fmilan v 30 bře 2012 17:34

Všechno je dáno právě těmi soubory xxx.mscr, lépe řečeno zápisem v nich. Například v souboru Igo8.mscr je zápis
RunWait("\My Flash Disk\MIOMAP\iGo8\iGO8.exe")
Run("\Storage Card\MioAutoRun\Utils\TaskbarHide.exe")

Nás zajímá hlavně ten horní. Ten říká, že se má spustit iGO8, které je umístněno v přístroji (My Flash Disk) v adresáři MIOMAP a s spouštěcím souborem jménem iGO8.exe

Pokud tedy budeš chtít spouštět tímto tlačítkem třeba Primo se spouštěcím souborem primo.exe umístěným přímo na SDkartě, pak ten zápis bude vypadat takto:

Kód: Vybrat vše
RunWait("\Storage Card\Primo\primo.exe")

No a totéž platí pro další navisofty.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků