Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO pro Mio Moov 360

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

iGO pro Mio Moov 360

Příspěvekod Tomas_2002 v 28 úno 2012 21:16

Ahoj, chtěl jsem jen poprosit o radu - snažím se dostat iGO do Mio Moov 360 - zkoušel jsem již několik verzí - našel jsemé pár 8.3.x které mi fungovaly, našel jsem i Primo, které mi fungovalo, ale za boha mi žádný z nich nenajde ani jeden satelit.

"VISUAL" unlock tam mám. Teď tam mám zrovna jedno funkční 8.3.2.80621 - běhá v pohodě, ale nechytne žádný satelit.

v sys.txt mám pouze následující:

Kód: Vybrat vše
[interface]
show_exit=1


Za jakoukoli radu budu vděčný.

Díky

Tom
Uživatelský avatar
Tomas_2002
 
Příspěvky: 34
Registrován: 24 zář 2009 16:37
Bydliště: Litomyšl

Re: iGO pro Mio Moov 360

Příspěvekod adrian.gulo v 28 úno 2012 21:27

pre MIO napíš do sys.....

[gps]
baud="57600"
port="2"

týmto by ti malo nájsť satelity, skús

:D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil adrian.gulo dne 28 úno 2012 21:41, celkově upraveno 1
MIO C-520 - iGO PRIMO 2

Prestigio Geovision 5850HDDVR-iGO Primo 9.6.7.299158
adrian.gulo
 
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2011 17:49
Bydliště: Slovakia , Štúrovo

Re: iGO pro Mio Moov 360

Příspěvekod Tomas_2002 v 28 úno 2012 21:35

óoooo, děkuji ti pane ! Trápil jsem se s tím snad 5 hodin ! Podle tvé rady to našlo satelity IHNED !!! A já zkoušel takových různách blbostí.

Díky, díky, díky.
Uživatelský avatar
Tomas_2002
 
Příspěvky: 34
Registrován: 24 zář 2009 16:37
Bydliště: Litomyšl


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron