Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mapy pro Mio C720

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Mapy pro Mio C720

Příspěvekod Patong v 12 říj 2011 19:50

Atorizovaná Servisní firma pro MIO i Datart mi svorně sdělili, že pro MIO C720 mapy nejsou a nebudou (- mám to písemně). Je ten stroj za tehda 11.000 Kč na vyhození? Vidím, že lidé na tomto foru řešení na záchranu Mého MIo našli. Tuším, že nainstalováním SW IGO by ho šlo používat. Kdo mi pak dodá legální mapy. Připomínám, že sám to nezvládnu ani podle " Tomáše" :(. Zdraví Vás Tonda.
Patong
 
Příspěvky: 3
Registrován: 12 říj 2011 19:04

Re: Mapy pro Mio C720

Příspěvekod SvoDa v 12 říj 2011 20:40

oficiální řešení pro tvé MIO je např. zde
Kód: Vybrat vše
http://eu.mio.com/cs_cz/dodatkove-mapy.htm
Předpokládá to ale současně to, že na té kartě již není navigační SW MioMap v 3.3, ale tzv. MioMap 2008, mapy jsou 06.2009 nebo zde
Kód: Vybrat vše
http://www.mio.cz/miomap-2008-aktualizace/
zde jsou mapy březen 2011.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mapy pro Mio C720

Příspěvekod Patong v 15 říj 2011 13:35

Samozřejmě, že jsem se podíval na oba odkazy. Ten první (mio) je vlastně odmítnutí. Teomu odkazu na Tomáše nerozumím. Víc by se mi líbila odpověď asi takhle: Adresa kam to mám zaslat, cena.
Přesto děkuji.
Patong
 
Příspěvky: 3
Registrován: 12 říj 2011 19:04

Re: Mapy pro Mio C720

Příspěvekod tomasii v 15 říj 2011 14:37

Tak tohle se tady nedozvíš. Pokud si pořídíš nějaký nelegální soft pro testovací účely, je to tvoje riziko a musíš se s tím sám vypořádat. Máš možnost si to na vlastní (velké) riziko funkčnosti koupit i na nějakém aukčním portálu. Pokud chceš nějakou legální náhradu za Miomap, tak se obrať na prodejce - lze koupit třeba Polnav, Sygic, MapFactor a další. Pokud chceš legální soft zdarma i s mapami, stáhni si a nainstaluj na kartu třeba MapFactor v open verzi a zprovozni ho na Miu. Jde to a je funkční, na netu i na fóru se o tom dozvíš víc.

EDIT: na webu mám i kompletní ověřený návod, jak MapFactor zprovoznit na Cx20. :idea:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Mapy pro Mio C720

Příspěvekod amatér v 15 říj 2011 16:30

Patong píše: Víc by se mi líbila odpověď asi takhle: Adresa kam to mám zaslat, cena.

Zasílat nemusíš nikam nic. Cena je zde:
Kód: Vybrat vše
http://www.mio.cz/miomap-2008-aktualizace/
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Mapy pro Mio C720

Příspěvekod Patong v 16 říj 2011 15:26

amatér píše:
Patong píše:

Zasílat nemusíš nikam nic. Cena je zde:
Kód: Vybrat vše
http://www.mio.cz/miomap-2008-aktualizace/

Otevřel jsem si to a popřečtení návodu jsem zjistil, že to nezvládnu a je nás co jsme naletěli na MIO hodně. Co mi pak zbývá než jít na AUKR. Což nechci.

A navíc
V tomto fóru, které jsem ze zájmu prolítl, je několik špičkových odborníku, umí snad úplně všechno a mají hromadu praktických a určitě žádaných řešení a vylepšení. V čem je problém, že nikdo nechce takovou službu nabídnout či doporučit? Nabyl jsem dojmu, že SW od Mio není dobrý a naproti tomu, že HW MIO 720 nemá chybu.
Nejvíce se zde diskutuje o IGO.. Tak dobře, rád koupím IGO a chci ho nainstalovat do C720. Tak proč mi zde píšeš že to zde nenajdu? Vždyť chci kvalitní legální dodávku a montáž a vidím, že to všichni umíte. Čeho se bojíte?
Patong
 
Příspěvky: 3
Registrován: 12 říj 2011 19:04

Re: Mapy pro Mio C720

Příspěvekod SvoDa v 16 říj 2011 16:05

Chtěl jsi mapy pro MIO C720 a tak ti i bylo zodpovězeno. Aktuální mapy pro MIO 720 jsou na kartě s originálním a legálním navi softwarem MioMap 2008, což je oficiální upgrade z MioMap v3.3. V určitém období to bylo majitelům těchto MIO poskytováno za tuším 800 Kč

Patong píše:... rád koupím IGO a chci ho nainstalovat do C720. Tak proč mi zde píšeš že to zde nenajdu? Vždyť chci kvalitní legální dodávku a montáž a vidím, že to všichni umíte. ...
jenže tady se nic neprodává :? .
Toto fórum sice provozuje prodejce (mj. i) navigací
Kód: Vybrat vše
www.entershop.cz
ale na těchto stránkách tohoto diskusního fóra se diskutuje a více zde ale neposkytují se zde služby typu technické podpory či servisu, instalací, atp., ale od toho existuje komunikace mezi prodejcem a potenciálním zákazníkem, tam, kde se produkty prodávají, čili např samostatné iGO8 (bez přístroje) máš na těchtýž stránkách, jež jsi byl odkazován, Entershop samostatně iGO8 a ani Primo neprodává.
Kód: Vybrat vše
http://www.mio.cz/igo-8/
jen pravděpodobně nepodporuje rozlišení 480x272, které má MIO, ale i to je otázka komunikace prodejce <-> zákazník, popř. se dá příslušný data.zip dané verze, které obsahuje příslušné soubory i pro rozlišení 480x272 pohledat gůglem.

Oficiální a legální samostatné iGO8, stejně tak i Primo, se dá legálně pořídit např. tak, že od někoho, kdo např. rozbil Navon, nebo se ho chce zbavit, odkoupíš i s legální a oficiální SD kartou, na které to v Navonech je a můžeš to pak provozovat např. na přístroji MIO C720.
Naposledy upravil SvoDa dne 17 říj 2011 14:01, celkově upraveno 5
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mapy pro Mio C720

Příspěvekod tomasii v 16 říj 2011 16:09

Viz výše, použij MapFactor. :)
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků