Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Rychlá pomoc

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Rychlá pomoc

Příspěvekod krtek86 v 13 črc 2011 18:48

Ahoj. Zítra vyrážím do Itálie a potřebuji rychlou pomoc. Do GPS zadám konečnou adresu a celá trasa až do Italie se načte.Jakmile se však přiblížím nad Italským územím blíže (aby se dali přečíst města), tak se GPSka vyrestartuje. U CR a Rakouska to nedělá, jen od Villachu dolů... Je to chybnou v mapě? Díky za info.
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod SvoDa v 13 črc 2011 18:55

Jen tak, nebo se tam objeví nějaká hláška :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod amatér v 13 črc 2011 19:01

Pravděpodobná příčina může být i vlastní ikonka (neoriginální) k POI bodům.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod krtek86 v 13 črc 2011 19:28

Celý přístroj se vyrestartuje bez hlášky. Po restartu funguje OK, než zas člověk přiblíží Itálii.
Vlastní POI (body) jsem nezadávala ikonky neměnil.
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod SvoDa v 13 črc 2011 19:52

zkus povypínat zobrazování všech POI, popř. smazat (po záloze) Italy.poi (může být poškozený).

Pokud ani to nepomůže, může být poškozený soubor mapy, tak zkus buď jinou mapu (ke které máš licenci), nebo kontrolu celé karty - po její záloze scandisk (připojit kartu k PC a na tomto disku pravým tlačítkem myši - vlastnosti - nástroje - zkontrolovat na tomto disku) provedeš kontrolu chyb.
Hlavně si vše řádně zazálohuj (nakopíruj obsah někam do PC, aby bylo pak případně co vracet.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod krtek86 v 14 črc 2011 10:13

Už jsem smazal Italy1.poi a Italy2.poi, povyhazoval různé blbůstky, jako nezobrazovat budovy, POI body, terén atd. Udělal jsem i tu opravu karty, ale pořád to ale blbne. Asi je špatná mapa :-( ... (když jsem tam nahrál jinou mapu, tak se mi vůbec nezobrazovali silnice, přitom na dědové GPSce funguje OK). Mohl by mi někdo pomoci s mapou? Vyjíždím dnes navečer. Prosím ;-)
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod SvoDa v 14 črc 2011 10:31

To, že nevidíš silnice může být tím, že k té jiné mapě nemáš licenci. Dědova GPS tu jinou mapu vidí ?
Ta dědova GPS je ten samý typ co tvoje ? Co je to vlastně za značku a typ ? Karta je originální ? Zkoušel jsi dědovu kartu ve tvé GPS ?

Pokud to nepomůže, vím, že je to blbá rada, ale přinejhorším si na dovolenou půjčíš tu dědovu GPS, když tam to jede a po dovolené budeš mít víc času si s hrát s tou svou.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod krtek86 v 14 črc 2011 10:51

Sehnal jsem ještě jednu mapu. Silnice vudět jsou, ale opět to po přiblížení vypadne
ještě zkusím sehnat jiný soubor s POI body, protože jinak fakt už nevím...
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod SvoDa v 14 črc 2011 11:01

ty poi tam vůbec nedávej, nebo všechny povypínej pro NEzobrazování, jinak nezjistíš, jestli je to jimi nebo ne.

Mimochodem, bavíme se o iGO8 nebo o Primo ?
jestě by mohl být ohledně poibodů problém v SAVE
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Rychlá pomoc

Příspěvekod krtek86 v 14 črc 2011 11:08

Tak záhada je vyřešena. Byla vada jak v mapě, tak i v POI. Pokud jsem nahradil jen jedno, tak to pořád blblo. Teď, když jsem nahradil mapu a vypnul poi, tak to funguje. Kde se daji sehnat POI, které budou bez chyby? Díky za odpověď.
Jde o IGO
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků