Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Rozlišení

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Rozlišení

Příspěvekod amatér v 24 lis 2008 19:56

K tomu branding.zip opravdu není pro chod navigace potřeba, já to nechtěl prezentovat, ale laro mi ho jednou ze složky smáznul :lol: a ono všecho chodilo, akorát loading nabíhala ta šedá zatáčka z 29000 :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Rozlišení

Příspěvekod Ivo K v 24 lis 2008 23:16

@efko - a co se podívat do toho původního softwaru(předpokládám, že tam něco bylo), co je tam za *.bmp a pod. a jaké ty mají počty pixelů.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Rozlišení

Příspěvekod efko v 26 lis 2008 15:28

Nic tam nebylo,prodejce k tomu mapy nedal.Mám ale SW uloženej po prodeji minulýho podobnýho rádia.Ale mám v PC několik verzí IGO,a tak dlouho jsem různě laboroval se sys.txt,data.zip a mapami,až z toho mám naprostej guláš.Smotal jsem dokonce mapy z IGO2006,který v osmičce nefugujou,tak to asi všechno vyhodím a pořídím si komplet novou IGO8.Sice mi to všechno normálně chodí,ale štve mě ten šišatej tachometr. :cry:Ve složce ui_igo mám všechna rozlišení.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: Rozlišení

Příspěvekod SvoDa v 26 lis 2008 16:24

IvoK to myslel tak, že součástí té navigace byl nejspíš i nějaký navigační program, který pochopitelně obsahoval i nějaké soubory. Nejlépe bys pak identifikoval rozlišení displaye tím, že by ses mrkl na nějaký původní soubor .bmp, který se zobrazoval přes celou obrazovku a podíval se v jeho vlastnostech, kolik má pixelů.
Podle map rozlišení nepoznáš, mapy jedou pochopitelně ve všech rozlišení.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Rozlišení

Příspěvekod efko v 26 lis 2008 16:32

Je to tak jak píšu,někteří prodejci k rádiu dají SD kartu s navigačním SW včetně map,tady k tomu nebylo nic.V rádiu je pouze operační systém Win.CE5 pod kterým navigace běží.Sice se do tohoto systému dostanu,ale je v čínštině takže tam se nedá nic upravit.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: Rozlišení

Příspěvekod Ivo K v 26 lis 2008 17:06

Když tam nebylo nic, tak to asi zase ošidili stařenku. :(

V tom popisu výrobce, ale stojí:
"Operating System Microsoft Windows® CE .Net 5.0 Version "
"Map Software Finean,Route 66, I-G0, TOMTOM 6.0 "

Tak, ať ten "Map Software" pěkně nabublou. Měl tam být. Aspoň nějakej.
Zjístíš rozlišení a pak tam nainstaluješ SW, který budeš chtít.
Budeš zase riskovat, že koupíš nějkej SW a bude Ti k ničemu, protože ani nevíš rozlišení displeje?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Rozlišení

Příspěvekod warhead v 27 lis 2008 08:57

a je ten sisatej tachometr opravdu takova krize ? :lol: asi nezbyva nez pockat jestli nekdo nezapracuje na jinych hybridnich rozlisenich a treba neco bude sedet no ;)
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: Rozlišení

Příspěvekod efko v 02 pro 2008 12:39

Tak přátelé,"sehnal" jsem verzi 8.3.1.57021 včetně map a všeho ostatního,ale neobsahuje rozlišení 480x234.Můžu použít z jiné verze?Popř.z jaké?Co sys.txt?A už existuje diMka s tímto rozlišením?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: Rozlišení

Příspěvekod vovi v 02 pro 2008 13:35

Mrkni nejdřív do DATA.ZIP, je-li tam složka 480×234; pokud ne, hledej ještě DATA.ZIP, který toto rozlišení obsahuje a je odladěn pro 8.3.1.
Možný tip: http://rapidshare.com/files/166209203/data.zip

V tomto rozlišení a pro 8.3.1 bude určitě nějaká adaptace Dimky, mrkni sem:
http://www.igo8mods.com/dimka_download.htm
Jsou tam dva kousky od Wertvrv - starší verze 1.5.19 a fungl nová 0.6.9 (ta ale ještě možná bude dost syrová).

Ten SYS.TXT by takhle minimalistický mohl stačit. Zkus to zatím s tímhle ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Rozlišení

Příspěvekod Ivo K v 02 pro 2008 13:41

Odkaz na data.zip pro rozlišení 480x234 máš od Dana na předchozí straně.
Musíš vyzkoušet, který bude ti bude "chodit". Důležité je mít i správný soubor s licencí.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků