Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Geocaching na auto navigaci?

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod krtek86 v 31 kvě 2011 20:15

Ahoj. Omlouvám se za stupidní dotaz, ale potřeboval bych poradit se zobrazením aktuálních GPS souřadnic a hledáním kešek v geocachingu. V softwaru IGO 8 jsem tuto možnost nenašel ani v režimu chodec. Dají se nějakým způsobem použít i turistické mapy? Pokud si budu muset pořídit jiný software, lze ve win 6 přidat ikonu pro další software (abych nemusel pokaždé měnit cestu spouštěcího souboru)? Díky za odpověď.
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod Jerry v 31 kvě 2011 21:16

Nepíšeš, co máš za navigaci. Zkus si něco přečíst o spouštěčích viewtopic.php?f=58&t=1207 .
Určitě tu najdeš inspiraci. Mnozí z nás mají kromě autonavigačních programů i turistické, např. OziExplorerCE, Smartmaps aj.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod amatér v 01 čer 2011 00:40

Z dotazu není patrné jaké máš rozlišení, pokud 480x272, můžeš použít můj skin pro iGO8. Je v něm i zobrazení azimutu
Snap_2011.06.01_01h35m42s_005.png

K nahlédnutí zde
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod krtek86 v 01 čer 2011 08:38

Navigace je tato čína:
amatér píše:Odkaz smazán.
Na tomto fóru, nechceme žádné odkazy na přístroje od podvodníků z Aukra!!!

win 6, iGO 8.3...157 (147-přesně si nepamatuji)
rozlišení nevím přesně, ale zjistím večer v sys.txt
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod krtek86 v 01 čer 2011 10:58

Proč jsi smazal odkaz?
1. to není žádný podvod
2. nedělám reklamu-nejsem prodejce
-aukce již dávno není aktuální
-s prodejcem nemám nic společného (kromě koupě navigace)
3. byl to dokaz pro představu ostatním o mé navigaci!!!
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod amatér v 01 čer 2011 11:34

Byť je aukce ukončena, nebo neukončena je v podstatě jedno.
Přístroj je nabízen s navigačním sw. o jehož původu by se dalo pochybovat.
Krom jiného jsou součástí nabídky i hlasy např. Pavel Liška, tento hlas není a nikdy nebyl určen pro sw. iGO8, ale pro navigace Dynavix, na ostatní nabízené hlasy z toho úchvatného balíku má autorská práva provozovatel tohoto fóra a firma entershop.
Stejně tak prodejce vyzdvihuje další věci, které jsou výsledkem práce několika nadšenců, kteří nad jejich výrobou tráví spoustu volného času a výsledek své práce dávají k dispozici ostatním bezúplatně (skin Gurjon). Abychom si udělali představu, dej příště odkaz na stránky oficiálního prodejce, nebo výrobce.
Ke shrnutí si dovolím použít citát od tomasii, je výstižný
Vše, co je zde zdarma, od podvodníků na aukcích koupíš
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod Jarouš v 01 čer 2011 14:20

Pod vše co napsal " amatér "se bez rozpaků a připomínek podepisuji :!: :!: .
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod krtek86 v 01 čer 2011 18:26

Dobře. Vše beru zpět. Nebudu již zveřejňovat pochybné odkazy atd. Můžete mi prosím někdo poradit jak rozchodit váš prográmek Dejvid IV? Mám win 6., GPS čínského neznámého výrobce, iGO8 a rozlišení 480x272 (alespoň je to napsáno v sys.txt). Mám novou kartu a pokud tam jen soubory nahraju, tak nemohu najít kartu. Mám na kartě vytvořit složku s jakým názvem? Jaký soubor je spouštěcí? V GPS teprve začínám, takže mne prosím berte s rezervami ;-)
U původní karty mám cestu IGO2009/iGO8.exe
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod hladik2 v 01 čer 2011 18:41

V nastavení navigačního programu si změň cestu na Residentflash/mobilenavigator/mobilenavigator.exe
Spouštěč od fmilan si nakopíruj do navigace do residentflash.Pak si ve spouštěči otevři adresář main a v něm main.ini.Zde si nastavíš cesty k navigačním programům.Pokud potom spustíš navigaci a kliknutím na navigace se spustí spouštěč ve kterém jsou ikony programů.Pro pochopení sem dám svůj(také z číny)main.ini tak si ho prohlédni abys věděl jak to funguje.
main.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Geocaching na auto navigaci?

Příspěvekod krtek86 v 01 čer 2011 18:54

tak jsem to všechno nakopíroval, ale nemohu najít tento soubor na kartě, přitom SDMMC/IGO2009/iGO.exe najdu v pohodě...... V čem je chyba?

Jaký software a mapy si mám pořídit, když chci na obrazovce vidět turistické mapy, moji polohu a polohu cíle? Prakticky mi jde o podobné zobrazení jako v iGO8, jen chci jako pozadí vidět turistické mapy (s názvy důležitých bodů, barvami stezek, vrstevnicemi...)
krtek86
 
Příspěvky: 17
Registrován: 31 kvě 2011 19:58

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron