Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nabíječka pro GoClever5066

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Nabíječka pro GoClever5066

Příspěvekod pithy v 27 bře 2011 00:15

Zdravím. Měl bych jeden dotaz - nevím kde ho položit, tak to zkusím zde - jaký by měla mít výstupní parametry nabíječka do auta pro GoClever 5066? Nikde jsem to v dokumentaci nenašel. Byl jsem donucen koupit USB nabíječku (rozuměj - místo káblíku USB zdířka), ta má výstupní parametry 5V a 500 mA. Podle mě to na nabíjení nestačí, protože po 4 hodinách provozu navigace přestala fungovat, přestože byla připojená a červená kontrolka nabíjení svítila. Našel jsem doma nabíječku s výstupním proudem 1,5A, ale nevím jestli je to nabíječka právě k uvedenému přístroji. Může mi někdo poradit?
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: Nabíječka pro GoClever5066

Příspěvekod kaprak v 27 bře 2011 09:26

nabíječka pro GoClever 5066 má tyto parametry:
input: 12V-24VDC 2,0A MAX
output: DC 5V 1,5A
kaprak
 
Příspěvky: 77
Registrován: 21 čer 2010 09:33
Bydliště: Krušovice

Re: Nabíječka pro GoClever5066

Příspěvekod pithy v 27 bře 2011 10:55

To jsem potřeboval vědět, Děkuji.

Edit: Teď jsem sám sebe přesvědčil jaký jsem ..... :( . Na zadní straně přístroje je na štítku uvedeno přesně to, co jsem hledal :D
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron